"Masa" kpi z państwa. Najsłynniejszy świadek koronny będzie promował swoją książkę w sali na dwa tysiące widzów

Świadek koronny Jarosław Sokołowski ps. "Masa" pojawi się na spotkaniu promocyjnym.
Świadek koronny Jarosław Sokołowski ps. "Masa" pojawi się na spotkaniu promocyjnym. Fot. kupbilecik.pl
Założenie jest takie, że policja ukrywa świadka koronnego przed światem, by nie dopadli go dawni koledzy z mafii. Jednak "Masa", czyli Jarosław Sokołowski to nietypowy świadek koronny, bo sam pcha się ku kamerom. Teraz studia telewizyjne to dla niego już za mało. "Masa" będzie promował swoją kolejną książkę na spotkaniu z czytelnikami w Poznaniu. I to w sali, która może pomieścić niemal dwa tysiące widzów.

Jarosław Sokołowski ps. "Masa" to zdecydowanie najbardziej znany świadek koronny w Polsce. To paradoks, bo instytucja świadka koronnego polega na tym, że objęta ochroną osoba i jej rodzina zapada się pod ziemię. "Masa" kilka lat temu zaczął wydawać kolejne książki, w których karmił czytelników sensacyjnymi opowieściami z życia mafii.

I trafił z tym na podatny grunt, bo jak pisaliśmy mógł na tym zarobić nawet 2,5 mln zł. Zaczął się też pojawiać w mediach, nawet w programach telewizyjnych. Założył również konto na Facebooku, które wykorzystuje do intensywnych dyskusji z czytelnikami.

Teraz "Masa" jeszcze bardziej wystawia swoją prywatność na niebezpieczeństwo. W sieci pojawiło się ogłoszenie o spotkaniu autorskim emerytowanego gangstera. Odbędzie się ono w budynku Międzynarodowych Targów Poznańskich, w dodatku w Sali Ziemi. To ogromny obiekt, w którym mieści się prawie dwa tysiące ludzi. Biorąc pod uwagę cenę biletów (65 zł), szykuje się niezły zarobek.

Napisz do autora: kamil.sikora@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...