W TVP nie ma miejsca na WOŚP i "Paszporty Polityki", ale za to... Będzie transmisja gali „25 lat disco polo w Polsce”

Jacek Kurski, prezes TVP zaczął Sylwestra z przytupem w takt disco polo. W czerwcu też zatańczy? Telewizja publiczna organizuje w Warszawie galę na 25-lecie diso polo.
Jacek Kurski, prezes TVP zaczął Sylwestra z przytupem w takt disco polo. W czerwcu też zatańczy? Telewizja publiczna organizuje w Warszawie galę na 25-lecie diso polo. Fot. Screen/https://youtu.be/9tDIGbF3Ccc
Chcą znów połechtać gusta wyborców PiS? Z namaszczenia władz telewizji publicznej disco polo wkracza w oficjalny nurt polskiej kultury. W czerwcu Telewizja Polska i Grupa ZPR Media zorganizują na stadionie Polonii Warszawa widowisko "25 lat diso polo w Polsce". Co więcej, koncert będzie bezpośrednio transmitowany przez TVP 2.

Prezes TVP Jacek Kurski zaczął Nowy Rok z przytupem przy muzyce Zenka Martyniuka. Pokazał, jak należy bawić się na "Sylwestrze z Dwójką". W telewizji publicznej tak spodobała się skoczna nuta, że zamierzają pójść dalej.

W niedzielę 25 czerwca br. na Stadionie Polonii Warszawa odbędzie się widowisko muzyczne "25 lat diso polo w Polsce". Organizatorzy chcą sprzedać 30 tys. biletów na to wydarzenie. Koncert będzie na żywo transmitować TVP2. Koncert jest wspólnym dziełem TVP i ZPR Media.

– To będzie wspaniały koncert, na którym wystąpią najlepsi artyści. My promujemy disco polo już od kilku lat. Za to w tym roku Zenek Martyniuk pokazał na "Sylwestrze z Dwójka", że ten gatunek muzyki ma ogromną widownię – tłumaczył Zbigniew Benbenek szef rady nadzorczej Grupy ZPR Media w rozmowie z portalem "Wirtualne Media".

źródło: wirtualnemedia.pl
Trwa ładowanie komentarzy...