Beata Fido znowu błyszczy na ekranie. Po głównej roli w "Smoleńsku" pojawiła się w reklamie SKOK-u Stefczyka

Beata Fido, która zagrała główną rolę w filmie "Smoleńsk", wystąpiła w reklamie SKOK Stefczyka.
Beata Fido, która zagrała główną rolę w filmie "Smoleńsk", wystąpiła w reklamie SKOK Stefczyka. Fot. Zrzut ekranu z YouTube.com/StefczykTV
Kariera Beaty Fido kwitnie. Aktorka koncertowo położyła główną rolę w filmie "Smoleńsk". Teraz udowadnia, że to nie był szczyt jej możliwości – jest w stanie położyć także krótszą formę. Fido właśnie wcieliła się w pogodynkę w reklamie SKOK-u Stefczyka. Wypada w niej równie nienaturalnie, jak w filmie Antoniego Krauze.

Na barkach Beaty Fido spoczął ciężar uniesienia najważniejszej dla zwolenników PiS produkcji filmowej. Aktorka nie podołała, bo jej występ w filmie "Smoleńsk" to po prostu drewno, o czym pisaliśmy zaraz po obejrzeniu produkcji Antoniego Krauze.

Mimo tego, kariera Fido zaczęła się rozwijać w ekspresowym tempie. Jacek Kurski zatrudnił ją w TVP, dostała też rolę w serialu "Komisarz Alex", okazało się również, że pracuje w biurze jednego z posłów do Parlamentu Europejskiego. Jak zauważała Katarzyna Zuchowicz duże znaczenie może mieć tutaj także związek z Janem Tomaszewskim, kuzynem Jarosława Kaczyńskiego.
Teraz przed Fido stanęło kolejne wyzwanie aktorskie, wydawałoby się na miarę jej możliwości. Aktorka wystąpiła w reklamie nowej linii kredytowej Kasy Stefczyka, która należy do grupy SKOK, założonej przez Grzegorza Biereckiego, dzisiaj senatora Prawa i Sprawiedliwości. Ale nawet w roli pogodynki Fido wypada sztucznie.

Napisz do autora: kamil.sikora@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...