Kaczyński ma problemy ze zdrowiem? "SE": Od dłuższego czasu odwiedza szpital, opiekuje się nim lekarz prezydenta

Jarosław Kaczyński regularnie widuje lekarza prezydenta Dudy – donosi "SE".
Jarosław Kaczyński regularnie widuje lekarza prezydenta Dudy – donosi "SE". Fot. Sławomir Kamiński / AG
Nie ma wątpliwości, że dzisiaj za wszystkie polityczne sznurki pociąga Jarosław Kaczyński. Więc stan jego zdrowia to istotna kwestia, wręcz państwowa. Za ważne należy więc uznać doniesienia "SE", który informuje, że we wtorek Prezes pojechał do szpitala wojskowego w Warszawie.

Jarosław Kaczyński ma masę obowiązków. Chociażby we wtorek: wywiad w TVP, udział w pierwszej części obchodów 81. miesięcznicy smoleńskiej, później negocjacje z opozycją, ostre przemówienie na wieczornych obchodach miesięcznicy i spotkanie klubu Prawa i Sprawiedliwości. Nieźle, jak na 67-latka.

A w tym wszystkim Prezes musiał jeszcze znaleźć czas na wizytę w szpitalu wojskowym w Warszawie – donosi "Super Express". Tabloid pokazuje zdjęcia Kaczyńskiego wchodzącego na oddział rehabilitacyjny przy ul. Szaserów. Polityk miał tam spędzić godzinę.

Wiceprezes PiS Joachim Brudziński zapewnia, że to nic poważnego. Jednak "SE" donosi, że Kaczyński bywa w szpitalu "od dłuższego czasu". Opiekować nim ma się osobisty lekarz prezydenta Andrzeja Dudy. Jeśli coś dzieje się ze zdrowiem Kaczyńskiego, opinia publiczna ma prawo się dowiedzieć co.


źródło: "Super Express"

Napisz do autora: kamil.sikora@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...