Śniadanie, czy kilka chwil spędzonych w łóżku? A gdyby nie trzeba było wybierać?

Fot. naTemat
Budzisz się rano, obok najbliższa ci osoba. Chcesz, żeby ta chwila trwała wiecznie. Jeszcze na moment zamykasz oczy, ale wiesz, że to nie potrwa już długo. Za kilka sekund musisz wstać i rozpocząć kolejny dzień. Przez chwilę zastanawiasz się, czy nie zrezygnować dzisiaj ze śniadania i zatrzymać jeszcze, choć na kilka minut, to cudowne uczucie. A gdyby tak móc połączyć te dwie rzeczy i dziś nie musieć rezygnować z niczego?

Po cudownych minutach spędzonych na porannym leniuchowaniu wcale nie musisz się spieszyć. Wystarczy, że 2 kromki pysznego chleba tostowego wrzucisz do tostera, takiego jak De'Longhi Scultura, nastawisz czas odpowiedni do przygotowania twoich ulubionych grzanek i po chwili w domu roztacza się aromat poranka.
Minął ustawiony przez ciebie czas i z tostera wyskakują dwie pyszne grzanki. Odkładasz je na mały talerzyk i wkładasz do środka kolejne. Nie ma możliwości, żeby ktoś chciał zostać w łóżku, czując ten cudowny zapach. Oboje jesteście już w kuchni.
W tym samym czasie do pięknego czajnika, pasującego do twojego tostera, do ekspresu do kawy i oczywiście idealnie wpasowującego się w wystrój całej kuchni, nalewasz wodę i włączasz, żeby po chwili zaparzyć aromatyczną herbatę.
Odkąd twoje oczy nie są już zamknięte, marzysz o gorącej, pachnącej kawie, która postawi cię na nogi.
Wsypujesz do ekspresu ziarna, ustawiasz odpowiedni program i kiedy czekasz na napój, próbujesz pysznego, gorącego tosta.
Już po chwili możesz też poczuć smak ciepłej, aromatycznej kawy, w gorącej filiżance podgrzanej przez ekspres. Czy możesz sobie wyobrazić piękniejszy poranek? Ty, twoja druga połówka, tosty, herbata i pyszna, pachnąca kawa. Ten dzień musi być dobry.

Artykuł powstał we współpracy z marką De'Longhi


Trwa ładowanie komentarzy...