Słynne zdjęcie Agaty Dudy zlicytowane za ile?! To naprawdę astronomiczna kwota

Słynne zdjęcie Pierwszej Damy wylicytowano za 200 tys. zł. Pieniądze zasilą konto fundacji WOŚP.
Słynne zdjęcie Pierwszej Damy wylicytowano za 200 tys. zł. Pieniądze zasilą konto fundacji WOŚP. Fot. twitter.com/mmagierowski
Tego można było się chyba spodziewać. Fotografia Pierwszej Damy ze Światowych Dni Młodzieży, która trafiła na licytację, została sprzedana za… 200 tys. złotych. Spinki do mankietów prezydenta cieszyły się o wiele mniejszym zainteresowaniem.

Pierwsza Dama i prezydent zdecydowali się wesprzeć WOŚP na kilka tygodni przed finałem imprezy. Ona przekazała swoją słynną fotografię, on z kolei oddał spinki do mankietów. Ale to nie one narobiły największego szumu. Pochwały zebrała Agata Duda - internauci chwalili ją za poczucie humoru i dystans.
Powitanie Agaty Dudy z biskupami uwiecznił Jacek Łabędzki. Jego zdjęcie była szeroko komentowane, wielokrotnie udostępniane i przerabiane na memy. Teraz jeszcze zostało wylicytowane za 200 tys. zł (prezydenckie spinki za 6,3 tys.). Przypomnijmy, że dzień po zakończeniu finału na koncie fundacji Orkiestry było już ponad 62,4 mln zł. Szacuje się, że tegoroczna zbiórka może zakończyć się wynikiem nawet ok. 100 mln zł.

źródło: newsweek.pl

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...