"Lemingrad" Górskiego będzie hitem TVP1? Satyryk odpowiada na doniesienia

Robert Górski będzie kręcił serial dla TVP? Na razie nie.
Robert Górski będzie kręcił serial dla TVP? Na razie nie. Fot. Kadr z serialu "Ucho Prezesa"
W piątek pojawiła się informacja, że Telewizja Polska wyemituje "Lemingrad" - nowy serial Roberta Górskiego. I mogło brzmieć to całkiem wiarygodnie, jeśli brać pod uwagę doniesienia o uznaniu ze strony PiS i samego Jarosława Kaczyńskiego (na razie) dla "Ucha Prezesa". Teraz pojawia się jednak dementi.

Portal wirtualnemedia.pl donosił, że trwają prace nad serialem "Lemingrad". Ten emitowałaby jedna z głównych stacji telewizji publicznej, a jego bohaterami zostaliby działacze opozycji. Ile w tym prawdy? Okazuje się, że... zero. Przynajmniej na razie.

W związku z pojawieniem się różnych plotek chcemy poinformować, że jedynym serialem nad którym obecnie pracuje Robert jest "Ucho Prezesa"

Opublikowany przez Ucho Prezesa 20 styczeń 2017
Prowadzący fanpage miniserialu zdementowali doniesienia kilka godzin po tym, jak się pojawiły. "Chcemy poinformować, że jedynym serialem nad którym obecnie pracuje Robert jest 'Ucho Prezesa'" – czytamy. Kluczowe może być tu sformułowanie "obecnie". Telewizja w rozmowie ze wspomnianym serwisem stwierdziła bowiem, że Górski "bardzo chce" z nią współpracować.

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • TVP
Trwa ładowanie komentarzy...