"Siedzieliśmy normalnie jak dwaj faceci, przy wódce”. Misiewicz tłumaczy się z imprezy w klubie WOW

Bartłomiej Misiewicz został przywrócony na stanowisko rzecznika MON w grudniu 2016 roku.
Bartłomiej Misiewicz został przywrócony na stanowisko rzecznika MON w grudniu 2016 roku. Fot: Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Nie było limuzyny, nie było ochroniarza ani zaczepiania dziewczyn. A przynajmniej tak tłumaczy się Bartłomiej Misiewicz ze swojej służbowej wizyty w Białymstoku, podczas której postanowił odwiedzić studencki klub WOW. Brzmiałoby to bardziej wiarygodnie, gdyby nie przecząca słowom Misiewicza relacja jego kompana do szklanki.

Wczorajszy ”Fakt” rozpisywał się o tym, jak wyglądała oficjalna delegacja rzecznika MON w Białymstoku. Bartłomiej Misiewicz miał wybrać się do oddalonego o 350 metrów klubu służbową limuzyną, a w środku przez cały czas miał towarzyszyć mu ochroniarz. Ale chyba nie by go chronić, ale pilnować, bo po alkoholu rzecznikowi język rozwiązał się aż za bardzo.— Nie byłem pijany. Nie mam się czego wstydzić i nikogo nie skompromitowałem. Do klubu z kolegami przyszedłem pieszo, pamiętam, bo było wtedy bardzo ślisko w Białymstoku. Nie przyjechałem do klubu służbową limuzyną BMW. Nie korzystałem i nie korzystam z ochrony Żandarmerii. W klubie WOW byłem prywatnie - tłumaczy teraz Misiewicz dziennikowi "Fakt".

Ta wersja wydarzeń jednak nie do końca zgadza się z tym, co na temat wypadu Misiewicza mówi białostoczanin Sebastian Łukaszewicz z gabinetu politycznego ministra rolnictwa, który mu tamtej nocy towarzyszył. — Siedzieliśmy normalnie, jak dwaj faceci przy wódce — relacjonuje Łukaszewicz. Dodaje jednak, że Misiewicz rzeczywiście wybrał się do klubu limuzyną i w obstawie.

Wizyta Misiewicza w Białymstoku nie przyczyniła się do poprawy jego wizerunku. —A ty? Chcesz być ministrem obrony terytorialnej w kraju? — miał zapytać przypadkowego imprezowicza, poznanego w palarni. Później przedstawiał go jako swojego przyjaciela. Był też bardzo hojny — miał postawić wszystkim po kilka kolejek. Pytał też DJa, czy może ogłosić, że w klubie bawi się rzecznik MON. Kiedy się nie udało, zaczął nagabywać studentki.

— Mówił mi, że ma narzeczoną, ale kocha wszystkie kobiety — opowiadał rozmówca "Faktu". Z tego, co ustalił dziennik wynika, że Misiewicz dawał numer telefonu przypadkowym studentkom. Był na tyle nachalny, że w pewnym momencie niemal doszło do awantury i trzeba było ewakuować go z klubu. To nie pierwsza taka sytuacja, bo Misiewicz miał korzystać z ochrony i limuzyny ŻW także podczas suto zakrapianej imprezy w grudniu, zaraz po tym, jak został przywrócony przez Antoniego Macierewicza na stanowisko rzecznika MON.

Źródło: wp.pl
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...