Polskie piwo w klipie Eda Sheerana. A jego producent przypomina: "jesteśmy przeciw spożywaniu alkoholu przez nieletnich"

W teledysku Eda Sheerana pojawia się jedna z najpopularniejszych marek polskiego piwa.
W teledysku Eda Sheerana pojawia się jedna z najpopularniejszych marek polskiego piwa. Fot. Zrzut ekranu z youtu.be/K0ibBPhiaG0
Takiej darmowej reklamy pozazdrości im każda konkurencja. W nowym teledysku Eda Sheerana, gwiazdy światowej muzyki rozrywkowej, pojawia się znana marka polskiego piwa. Jego producent oczywiście się cieszy, ale zastrzega, że jest przeciw piciu alkoholu przez nieletnich (a na takich wygląda część aktorów).

Ed Sheeran to niekwestionowana gwiazda. Pisaliśmy o nim, kiedy przyjechał do Warszawy na koncert. Fani na całym świecie czekają na jego nową płytę, a Brytyjczyk zaczął odsłaniać kolejne kawałki materiału. W sieci pojawił się teledysk promujący piosenkę "Castle On The Hill".
Nagranie jest szczególnie ciekawe dla polskich fanów, bo można w nim znaleźć znany nam akcent. W klipie pojawia się polskie piwo marki Tyskie. To pewnie wpływ silnej diaspory polskiej na Wyspach, co wiąże się z popularnością polskich produktów w sklepach.
Z darmowej promocji cieszy się producent piwa. – Ed ma topowe piosenki, a my piwo, więc ma to sens ;) Aczkolwiek jesteśmy przeciwni spożywaniu alkoholu przez osoby nieletnie – napisali na swoim koncie na Twitterze.

Napisz do autora: kamil.sikora@natemat.pl

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Piwo
Trwa ładowanie komentarzy...