Oni docenili Polskę. Ich film promujący nasz kraj obejrzało już ponad milion internautów na całym świecie

Ten film promujący Polskę  robi furorę w sieci.
Ten film promujący Polskę robi furorę w sieci. kadr z filmu / Culture Trip
Portal Culture Trip powstał w jednym celu – żeby promować ciekawe miejsca, które warto odwiedzić. Opisywane są zabytki i piękno przyrody, a wszystko po to, żeby zachęcić turystów do odwiedzenia miejsc, które autorzy uznali za interesujące. Ich film pokazujący piękno Polskli powinno kupić MSZ i wyświetlać we wszystkich placówkach dyplomatycznych rozsianych na świecie.

Zaczyna się niewinnie, od zdjęć z lotu ptaka pokazujących półwysep helski. I pytanie, czy ktoś odgadnie, gdzie znajduje się ten raj na ziemi? Później jest już tylko lepiej. Widać ośnieżone szczyty tatr, warszawską starówkę, Toruń czy zamek w Książu. By jednak nie pokazywać Polski wyłącznie jako zespołu zabytków jest też piękne ujęcie pokazujące polską wieś, żyzne pola i łąki zasnute mgłą.
Poland is beautiful!

POLUB - UDOSTĘPNIJ - SKOMENTUJ! To zwiększy zasięg filmiku. Pokażmy całemu światu jak piękny mamy kraj :)

Opublikowany przez Polska, Poland na 7 styczeń 2017
Film od momentu gdy został umieszczony w internecie obejrzało już ponad milion osób. Warto jednak odnotować, że nie jest jedynym, który promuje Polskę. Na stronie Culture Trip poświęcono wiele miejsca takim miejscom jak Warszawa, Kraków, Trójmiasto. Przedstawiane są ciekawe miejsca, warte polecenia restauracje, nie zapomniano nawet o poradach dotyczących miejskiej komunikacji.

Prowadzący Culture Trip pokazują Polskę okiem zagranicznego turysty. Z ich opisów wyłania się kraj piękny, ciekawy, wart zainteresowania. Ministerstwo Spraw Zagranicznych powinno rozważyć przyznanie pracownikom portalu jakichś specjalnych e odznaczenia, bo o lepszą kampanię promocyjną w sieci naprawdę byłoby trudno.

Napisz do autora: pawel.kalisz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...