Marcinkiewicz dementuje i przeprasza. "Od siedmiu lat nie wypowiadam się na temat moich spraw osobistych”

Kazimierz Marcinkiewicz postanowił zdementować informacje zawarte w książce napisanej przez jego byłą żonę.
Kazimierz Marcinkiewicz postanowił zdementować informacje zawarte w książce napisanej przez jego byłą żonę. Fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta
Były premier Kazimierz Marcinkiewicz złamał swoje postanowienie i skomentował szczegóły z życia osobistego, czego nie robił od siedmiu lat. Wszystko dlatego, że nie zgadza się z treścią książki napisanej przez jego byłą żonę Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz. Jednocześnie przeprasza za ciągłą, bezsensowną i kłamliwą obecność jego życia osobistego w przestrzeni publicznej.

Publikację książki swojej byłej żony nazywa kłamliwym atakiem. I odpowiada na Facebooku, zdradzając kulisy ich pożycia i rozstania. Z tego, co napisał były premier, wynika, że szczęście w małżeństwie trwało krótko, a ostatnie miesiące ich związku było okresem ciągłych kłótni. Marcinkiewicz jako jeden z powodów swojego odejścia podaje fakt, że Isabel nie była w stanie zaakceptować jego dobrych relacji z dziećmi z poprzedniego małżeństwa.

W obronie własnej W związku z kolejnym, kłamliwym atakiem mojej żony Izabeli Olchowicz na mnie, jestem zmuszony...

Opublikowany przez Kazimierz Marcinkiewicz na 25 styczeń 2017
Kazimierz Marcinkiewicz rozstał się z żoną w 2013 roku. Od siedmiu lat unikał odpowiedzi na pytania o swoje życie osobiste. Teraz złamał to postanowienie i zdecydował się odpowiedzieć na zarzuty stawiane mu przez byłą żonę. Jednocześnie przeprosił wszystkich za to, że jego życie osobiste wciąż jest przedmiotem publicznej debaty.
Trwa ładowanie komentarzy...