Marcinkiewicz dementuje i przeprasza. "Od siedmiu lat nie wypowiadam się na temat moich spraw osobistych”

Kazimierz Marcinkiewicz postanowił zdementować informacje zawarte w książce napisanej przez jego byłą żonę.
Kazimierz Marcinkiewicz postanowił zdementować informacje zawarte w książce napisanej przez jego byłą żonę. Fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta
Były premier Kazimierz Marcinkiewicz złamał swoje postanowienie i skomentował szczegóły z życia osobistego, czego nie robił od siedmiu lat. Wszystko dlatego, że nie zgadza się z treścią książki napisanej przez jego byłą żonę Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz. Jednocześnie przeprasza za ciągłą, bezsensowną i kłamliwą obecność jego życia osobistego w przestrzeni publicznej.

Publikację książki swojej byłej żony nazywa kłamliwym atakiem. I odpowiada na Facebooku, zdradzając kulisy ich pożycia i rozstania. Z tego, co napisał były premier, wynika, że szczęście w małżeństwie trwało krótko, a ostatnie miesiące ich związku było okresem ciągłych kłótni. Marcinkiewicz jako jeden z powodów swojego odejścia podaje fakt, że Isabel nie była w stanie zaakceptować jego dobrych relacji z dziećmi z poprzedniego małżeństwa.

W obronie własnej W związku z kolejnym, kłamliwym atakiem mojej żony Izabeli Olchowicz na mnie, jestem zmuszony...

Opublikowany przez Kazimierz Marcinkiewicz na 25 styczeń 2017
Kazimierz Marcinkiewicz rozstał się z żoną w 2013 roku. Od siedmiu lat unikał odpowiedzi na pytania o swoje życie osobiste. Teraz złamał to postanowienie i zdecydował się odpowiedzieć na zarzuty stawiane mu przez byłą żonę. Jednocześnie przeprosił wszystkich za to, że jego życie osobiste wciąż jest przedmiotem publicznej debaty.
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...