Poniedziałek dobiega końca, a nowego "Ucha prezesa" wciąż nie ma. Dlaczego żarty Górskiego z PiS nagle się skończyły?

Kiedy będzie nowy odcinek "Ucha Prezesa".
Kiedy będzie nowy odcinek "Ucha Prezesa". Fot. Screen z YouTube
Minęło zaledwie kilka tygodni, a internauci już nie wyobrażają sobie poniedziałków bez "Ucha prezesa". Jednak wszyscy, którzy czekali dziś na kolejny odcinek, srogo się zawiedli. Dlaczego hitowa produkcja Roberta Górskiego i jego kolegów z Kabaretu Moralnego Niepokoju została przerwana?

"Ucho prezesa" szybko zyskało na popularności, której pewnie nie przewidzieli jego twórcy. O dziwo, ta satyra podobno przypadła do gustu samemu prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, który miał tylko jedną krytyczną sugestię dotyczącą kota. Roberta Górskiego i spółkę chwalili też Antoni Macierewicz i Mariusz Błaszczak.

Pojawiały się informacje, że "Uchem prezesa" – mimo wcześniejszych obiekcji – zainteresowała się wreszcie telewizja publiczna. Górski zaprzeczył jednak, by miał z nią współpracować, nawet nad zupełnie nowym komediowym formatem. Pierwsze cztery odcinki z powodzeniem zostały bowiem wyprodukowane siłami członków Kabaretu Moralnego Niepokoju. Na więcej nie mogli sobie jednak pozwolić. I to jest właśnie odpowiedź na pytanie, dlaczego dziś zabrakło 5. odcinka "Ucha prezesa".

Jak uspokajają fanów twórcy, serial wróci do sieci już 15 lutego. Według informacji branżowego serwisu WirtualneMedia.pl, znalazł się partner biznesowy, który sfinansuje konkretną ilość odcinków. Na razie nie wiadomo, ile ich będzie. Pewne jest natomiast, każdy kolejny epizod ma trwać 12 minut.

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...