Starsza córka Obamów poszła do pracy. Malia jest na stażu w znanej wytwórni filmowej

Malia Obama (1 z lewej) odbywa staż w wytwórni filmowej.
Malia Obama (1 z lewej) odbywa staż w wytwórni filmowej. Fot. Facebook / Barack Obama
Media obiegła informacja, że Malia Obama pracuje dla The Weinstein Company. To jedna z najważniejszych wytwórni filmowych na świecie, stojącej m.in. za "Jak zostać królem" czy "Poradnikiem Pozytywnego Myślenia". 18-latka chce zostać producentką.

Malia nie próżnuje po opuszczeniu Białego Domu. Jako była Pierwsza Córka wciąż jest na świeczniku mediów, które donoszą, że została stażystką The Weinstein Company. Do jej obowiązków należy czytanie scenariuszy, będzie robić to do końca wiosny. Za godzinę swojej pracy Malia otrzymuje 9 dolarów.
Wcześniej 18-latka współpracowała z HBO, między innymi przy serialu "Dziewczyny". Wakacyjny staż okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziewczyna bardzo poważnie myśli o związaniu się z branżą filmową. Jesienią tego roku rozpocznie studia na Harvardzie. Miała to zrobić wcześniej, ale zdecydowała się na tzw. "gap year", bardzo popularny wśród młodych ludzi w USA czy na Wyspach Brytyjskich. Przyszli studenci, ale i ci, którzy już studiują przez 12 wolnych miesięcy mogą zastanowić się nad swoją przyszłością.

Dodajmy, że siostra Malii również pracowała. W ostatnie wakacje zatrudniła się w restauracji, gdzie m.in. przyjmowała zamówienia. Paparazzi nie odstępowali jej na krok, podobnie jak agenci Secret Service.

źródło: dailymail.co.uk

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...