Za mini fortunę kupił to zdjęcie Pierwszej Damy. Teraz spotkał się z jego autorem i bohaterką

Pierwsza Dama spotkała się z fotografem i nabywcą słynnego zdjęcia z ŚDM.
Pierwsza Dama spotkała się z fotografem i nabywcą słynnego zdjęcia z ŚDM. Fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP
Marek Małecki to nabywca słynnej fotografii Agaty Dudy ze Światowych Dni Młodzieży. Teraz Pierwsza Dama spotkała się zarówno z nim, jak i autorem Jackiem Łabędzkim. Zdjęcie witającej biskupów Pierwszej Damy zrobiło furorę na licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poszło za 200 tys. złotych.

Agata Duda zaprosiła obu panów do Pałacu Prezydenckiego. Małeckiemu i Łabędzkiemu na spotkaniu towarzyszyły żony. Pierwszy wylicytował zdjęcie drugiego - zdjęcie, które w mgnieniu oka rozniosło się po sieci. – Skala tego co się działo mnie przerosła. Zrozumiałem, że nie jestem w stanie odpowiadać na wszystkie komentarze – mówił w rozmowie z InnPoland. – Zdjęcie jest przepełnione fantastyczną pozytywną energią. Wydaje mi się, że Pani Prezydentowa znała tego hierarchę osobiście i zareagowała bardzo spontanicznie – tak oceniał swoją pracę. Wczoraj po spotkaniu razem z Małeckim zwiedzali Pałac.
Fotografia była absolutnym hitem internetu,w dobrym i złym znaczeniu tego słowa. Wielu wykorzystało je do wyśmiania żony prezydenta, choć byli i tacy, którym bardzo się ono podobało. Przypadło do gustu też samej żonie prezydenta i zostało przez nią przekazane na aukcję WOŚP. Licytujący bili się o nie - Małecki pokonał rywali, proponując aż 200 tys. złotych.

źródło: prezydent.pl

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...