Wysyp teorii spiskowych po wypadku premier Szydło. "Czy ktoś czyha na Panią Premier i Pana Prezydenta?"

Czy ktoś czyha na życie elit PiS? Prawicowe portale nie mają wątpliwości.
Czy ktoś czyha na życie elit PiS? Prawicowe portale nie mają wątpliwości. Fot. Sławomir Kamiński/ Agencja Gazeta
Prawicowe media są bardzo przewidywalne. Podobnie niektórzy prawicowi politycy. Nie minęło nawet kilka godzin od wypadku kolumny rządowej, w którym obrażenia odniosła premier Beata Szydło, a prawicowe portale już prześcigają się w szukaniu spisku. "Czy ktoś czyha na życie premier?" – pyta TV Republika. "Jesteśmy łatwym celem" – martwi się z kolei posłanka PiS Krystyna Pawłowicz.

Michał Karnowski właśnie napisał tekst w portalu wpolityce.pl, w którym dramatycznie pyta: "Jak to możliwe, że cinquecento ( chodzi o Seicento red.) uderzyło akurat w pojazd w którym jechała pani premier? Każdy kto jechał kiedykolwiek w kolumnie rządowej wie, że to technicznie ekstremalnie trudne".
Tytuł tekstu Karnowskiego, także nie pozostawia wątpliwości, że "jest coś na rzeczy" – "Musimy pamiętać o jednym: beneficjenci patologii III RP są dziś w sytuacji rozpaczliwej, gotowi na wszystko by rozbić ekipę rządzącą Polską". Od tego już tylko krok, aby wskazać "winnych".

PANI PREMIER,proszę wracać do zdrowia. CZEKAMY ! Jesteśmy ciągle łatwym celem.

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 10 lutego 2017

Telewizja Republika, także nie ma wątpliwości, że "nie ma przypadków" : "Czy nie dziwi nas fakt, że w przeciągu roku dwie najważniejsze osoby w Polsce ulegają wypadkom? Kto chce śmierci naszych przywódców? " –czytamy na stronie telewizji. Zagrożona natychmiast poczuła się - a jakże - posłanka Krystyna Pawłowicz, która napisała na Facebooku, że "Jesteśmy wciąż łatwym celem".
Przypomnijmy, wczoraj pod Oświęcimiem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem fiata Seicento i samochodem kolumny rządowej. Do szpitala trafiła premier Beata Szydło. Szefowa rządu doznała otarć i potłuczeń. Została przetransportowana śmigłowcem do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

źródło: wpolityce.pl, Telewizja Republika

Napisz do autora: oskar.maya@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...