Zenek Martyniuk idzie za ciosem. Dopiero co wypuścił energetyk, a teraz przymierza się do otwarcia sieci restauracji

Zenon Martyniuk będzie miał własną restaurację.
Zenon Martyniuk będzie miał własną restaurację. fanpage Zenon Martyniuk
Tak się wykorzystuje pięć minut popularności! Ma już własny energetyk o dźwięcznej nazwie "Zenek Energy Drink", a niedługo będzie też wydawał domowej roboty mielone. Zenek Martyniuk, król disco polo, marzy o własnej restauracji. I stać go, aby te marzenia zrealizować.

"Rodzinny dom" – to jeden z przebojów Zenona Martyniuka. Najwyraźniej zainspirował on artystę, bo właśnie tak zamierza nazwać swoją knajpę w rodzinnym Białymstoku. "Żona znakomicie gotuje, więc dbałaby o menu, w którym dominowałyby dania kuchni regionalnej i kresowej. Organizacją działalności lokalu zająłby się nasz syn" – przedstawił swój biznes-plan w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".
Podobno Zenon postanowił zostać restauratorem, po wizycie w "Starym Domu", lokalu należącym do aktora Piotra Adamczyka. Teraz chciałby, aby talenty kulinarne jego żony poznała cała Polska i planuje stworzyć sieć knajp firmowanych swoją marką.

Ambitne plany Zenona nieco studzi znany krytyk kulinarny Maciej Nowak, cytowany przez "Na żywo". "Celebryci nie nadają się do prowadzenia knajp. Kilka lat temu była moda, że ludzie mediów, którzy zarobili dużo pieniędzy, dla kaprysu otwierali restauracje. I w zasadzie one wszystkie padły". Jeśli Martyniuk tak chętnie inspiruje się swoimi piosenkami, to może powinien jeszcze otworzyć salon optyczny i nazwać go: "Twe oczy zielone".

Napisz do autora: oskar.maya@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...