Przerażający upadek ze skoczni! Uderzyła głową tuż przed wybiciem. I hejt: Tak to jest, jak się kobiety za skoki biorą

Przerażający upadek ze skoczni! Uderzyła głową tuż przed wybiciem. I hejt: Tak to jest jak się kobiety za skoki biorą
Przerażający upadek ze skoczni! Uderzyła głową tuż przed wybiciem. I hejt: Tak to jest jak się kobiety za skoki biorą Xinyue CHANG-Ljubno 2017 TERRIBLE CRASH! / YouTube.com
Straszny upadek, ale i straszna reakcja fanów skoków narciarski. Zamiast współczucia hejt – "Tak to jest jak się kobiety za skoki biorą". Zobacz, dlaczego Chinka wycofała się z zawodów w Ljubnie, gdzie w weekend rywalizuję skoczkinie narciarskie.

Czy to był pech, a może brak doświadczenia? Zawodniczka Xinyue Chang brała już rozbieg, aby poszybować. Niestety, tuż przed wybiciem z progu straciła równowagę. Uderzyła głową w zeskok, a potem bezwładnie spadła w dół. Do wypadku doszło podczas treningu. I całe szczęście, bowiem skoczkowie trenują na mniejszych obiektach, rozwijają mniejsze prędkości.
Może dzięki temu chińskiej zawodniczce nic się nie stało. Jeszcze tego samego dnia opuściła szpital. Jest poobijana, podjęła jednak decyzję o wycofaniu się z zawodów. Tymczasem na twitterze zamiast współczucia liczne komentarze fanów skoków narciarskich, zupełnie niesportowe.

Ale i facetom nie zawsze dobrze wychodzi. Wystarczy przypomnieć upadek austriackiego skoczka w Zakopanem.

Napisz do autora: wlodzimierz.szczepanski@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...