Od lewicowej kandydatki na prezydenta do TVP. Magdalena Ogórek szybko zmienia poglądy i robi karierę w telewizji

Magdalena Ogórek razem z Jackiem Łęskim prowadzi program "Studio Polska" w TVP Info.
Magdalena Ogórek razem z Jackiem Łęskim prowadzi program "Studio Polska" w TVP Info. Fot. Kadr z programu "Studio Polska"
Magdalena Ogórek robi oszałamiającą karierę w TVP. Od niedawna regularnie pokazuje się "W tyle wizji" i "W tyle wizji ekstra", a w ubiegłą sobotę jej debiut w "Studiu Polska" w TVP Info obejrzało 650 tysięcy osób. I nikt już nie pamięta, że był czas, kiedy była kandydatka na prezydenta dreptała za Leszkiem Millerem jak uczennica.

Ogórek wystąpiła u boku Jacka Łęskiego w komentującym bieżące wydarzenia "Studiu Polska”. Została zatrudniona jako nowa gospodyni programu - będzie go prowadzić na przemian z dotychczasową prowadzącą, Katarzyną Matuszewską.

Była kandydatka na prezydenta po swojej spektakularnej porażce na jakiś czas zniknęła z życia publicznego, by następnie pokazać się w nowej odsłonie. Najpierw zaczęła ostro krytykować opozycję i pochlebnie wypowiadać się na temat prezydentury Andrzeja Dudy, a następnie starać się o pracę w telewizji publicznej. Pomogły jej w tym częste wizyty w studiu TVP Info.

Jesienią ubiegłego roku zaczęła prowadzić między innymi program "W tyle wizji”, ramię w ramię z Łukaszem Warzechą i Rafałem Ziemkiewiczem, z którymi Ogórek, z wykształcenia historyk Kościoła, głównie się zgadzała. O jej światopoglądowej przemianie pisaliśmy w naTemat.

Pierwszy odcinek "Studia Polska" z udziałem Magdaleny Ogórek obejrzało 650 tysięcy osób, donosi portal wirtualnemedia.pl. Program jest na antenie od kwietnia ubiegłego roku. Ogórek na wstępie przypomniała widzom, że była kandydatką na prezydenta. Kilka razy wracała również do swojego dawnego hasła wyborczego, iż prawo powinno być napisane od nowa.


Źródło: wirtualenemedia.pl
Trwa ładowanie komentarzy...