Czegoś głupszego dawno nie widzieliśmy. Jakiś "żartowniś" urządził na Facebooku... pogrzeb Beaty Szydło

Ktoś robił sobie na Facebooku żarty z rzekomej śmierci premier Beaty Szydło.
Ktoś robił sobie na Facebooku żarty z rzekomej śmierci premier Beaty Szydło. Fot. Facebook.com/Pogrzeb Beaty Szydło
Skrajna głupota? Himalaje idiotyzmu...? Trudno znaleźć odpowiednie określenie, by opisać to, na co wpadł jakiś "dowcipny" użytkownik Facebooka, który stworzył wydarzenie donoszące o rzekomym pogrzebie premier Beaty Szydło.

"Niestety ale premier Beata Szydło zmarła nad ranem w szpitalu w skutek obrażeń odniesionych przez zamachowca w seicento. Panie świeć nad jej duszą" – mogli jeszcze niedawno przeczytać na facebookowym evencie stworzonym przez fan page "Cieszę się, że polska przegrała z Portugalią". Nikt się raczej na to nie nabrał, ale ponad pół tysiąca internautów uznało, że to na tyle zabawne, by zadeklarować swój udział...Na szczęście ci dowcipnisie szybko zostali zauważeni przez odpowiadającego w Kancelarii Premiera za wizerunek szefowej rządu Pawła Szefernakera. Po jego interwencji w polskim przedstawicielstwie Facebooka wydarzenie zniknęło z internetu.
Podstawą do tak niewybrednych żartów z premier Beaty Szydło był oczywiście piątkowy wypadek w Oświęcimiu. Przypomnijmy, iż kolumna rządowa wyprzedzała na linii ciągłej i przed skrzyżowaniem fiata seicento, którego kierowca miał nie zauważyć, iż przejeżdża obok niego więcej niż jeden pojazd uprzywilejowany i skręcił w lewo. Próbując uniknąć kontaktu z tym autem, kierowca rządowej limuzyny wjechał w drzewo.
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...