"Członek sam się nie wprowadzi" Seksistowska reklama z ogórkiem. Nie zgadniesz o co w niej chodzi!

Internautów zdenerwowała reklama konkursu. Zarzucają seksizm i absurdalność. Nie zgadniesz o jaki konkurs chodzi.
Internautów zdenerwowała reklama konkursu. Zarzucają seksizm i absurdalność. Nie zgadniesz o jaki konkurs chodzi. Fot. screen/strzelamyinaczej.pl
Ta reklama to już absurd! Stowarzyszenie "Strzelamy Inaczej" zaprasza nowych członków do klubu strzeleckiego i tu zasadza się idea reklamy ich konkursu. Tylko o co chodzi z panią trzymającą ogórek? Czy zamierzają z nich strzelać?

– Grafik płakał – internauci komentują reklamę konkursu strzelamyinaczej.pl. Oskarżają jej twórców o seksizm. Czy słusznie? Na stronie konkursu pani uśmiecha się ze zdjęcia ściskając ogórek. Na górze napis: "Stan na wysokości zadania. Członek sam się nie wprowadzi".
Opublikowany przez Słaba Reklama Blog na 10 lutego 2017
Trudno w tej grze skojarzeń dociec, że chodzi o zaproszenie kolejnych osób na strzelnicę. Dla osób, które przyprowadza najwięcej chętnych specjalne nagrody, mi.in. Karabinek Mossberg.

Reklama konkursu strzelamyinaczej.pl szybko znalazła się na profilu "Słaba Reklama Blog". Internauci żywo komentowali, nie zostawiali suchej nitki na pomyśle copywitera stowarzyszenia.
No, może stowarzyszenie osiągnęło swój cel. Reklama dotrze do dużego grona osób, zwłaszcza rozwścieczonych kobiet. Może w stowarzyszeniu trudno znaleźć speca od dobrej reklamy. Jak czytamy na stronie organizatora konkursu, wspierani są przez Pomorską Obronę Terytorialną.

Napisz do autora: wlodzimierz.szczepanski@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...