Pawłowicz straciła nerwy po "występie" w "Uchu prezesa". "W rzeczywistości jestem bardzo ładna, miła i uśmiechnięta"

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz została bohaterką jednego z odcinków satyrycznego serialu Roberta Górskiego "Ucho prezesa". I bardzo jej się to nie spodobało.
Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz została bohaterką jednego z odcinków satyrycznego serialu Roberta Górskiego "Ucho prezesa". I bardzo jej się to nie spodobało. Fot. YouTube.com/UchoPrezesa
W PiS twierdzili, że "Ucho prezesa" podoba się nie tylko Antoniemu Macierewiczowi i Mariuszowi Błaszczakowi, ale zdrowy dystans do satyry Roberta Górskiego ma nawet sam Jarosław Kaczyński. Jak naprawdę na kolejne odcinki tego serialu reaguje ekipa rządząca zdaje się jednak ujawniać Krystyna Pawłowicz. Stała się ona bohaterką 8. odcinaka "Ucha prezesa" i nie potrafiła skomentować tego inaczej niż stekiem obelg pod adresem Górskiego oraz... pochwałami swojej urody.

W ósmym odcinku "Ucha prezesa" Robert Górski i spółka wzięli się za komentowanie polityki zagranicznej i przedstawili swoją wizję tego, jak wyglądało niedawne spotkanie prezesa Jarosława Kaczyńskiego z kanclerz Niemiec Angelą Merkel. Jedną z bohaterek tego odcinka jest i postać łudząco podobna do Krystyny Pawłowicz, która wparowuje na spotkanie, by w swoim stylu nagadać znienawidzonym Niemcom. Tak wyglądały te sceny:
"Pan Robert Górski opisał swe wulgarne wyobrażenie o mnie. (...). Wyobrażenie ukształtowane hejtami i bluzgami lewactwa. Jako odbiorca zapewne jedynie lewackich mediów, nie wie, że w rzeczywistości jestem bardzo ładna, bardzo miła dla miłych, życzliwa, łagodna i uśmiechnięta" - tak wygląda odpowiedź posłanki Prawa i Sprawiedliwości. "Pan Górski może ośmieszać nas swą agresywną niesympatią, ale to tacy jak my, w tym tacy jak ja, niebojący się Niemców, Europy, Ruskich, Wyborczej, lewactwa i opozycji chronimy dziś Polskę" - dodaje wyraźnie poirytowana Krystyna Pawłowicz.

Pan Robert Górski opisał swe wulgarne wyobrażenie o mnie, skromnym pośle, emerycie, kobiecie w 8 odcinku swego „Ucha”...

Posted by Krystyna Pawłowicz on Montag, 13. März 2017

Napisz do autora: jakub.noch@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...