"To się należało jak psu buda". Kukiz tłumaczy, jak udało mu się kupić mieszkanie w Warszawie za 25 tys. zł

"To się należało jak psu buda". Kukiz tłumaczy, jak udało mu się kupić mieszkanie w Warszawie za 250 tys. zł
"To się należało jak psu buda". Kukiz tłumaczy, jak udało mu się kupić mieszkanie w Warszawie za 250 tys. zł Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Wpis, jakiego Paweł Kukiz dokonał późnym wieczorem na Facebooku, jest i rzeczowy, i nie brakuje w nim emocji. Poseł-muzyk odpowiada na to, co pisze "Super Express" i wyjaśnia, jak to się stało, że za naprawdę niewielkie pieniądze kupił mieszkanie na warszawskim Mokotowie.

Naczelny "Super Expressu" już wczoraj na Twitterze pochwalił się, co dziś znajdzie się na "jedynce" jego tabloidu. To tekst (piszemy o nim tutaj), który może zachwiać wizerunkiem Pawła Kukiza w oczach jego wyborców.
Na odpowiedź lidera ruchu Kukiz'15 nie trzeba było długo czekać. Wieczorem na Facebooku poseł przedstawił wyjaśnienia, dowodząc, że nie ma mowy o żadnej "transakcji życia".
Paweł Kukiz

To się należało jak psu buda. Przez 65 lat moja Rodzina płaciła czynsz. Babcia, Mama były najemcami tego mieszkania od 05.05.1945 roku. Od 1982 roku byłem w tym mieszkaniu zameldowany. W latach 90' zostałem najemcą. (...) Kiedy pojawiła się możliwość wykupu za 10% wartości - wykupiłem. Dziś mieszka tam moja średnia Córka.

Polityk wyjaśnia też, że chodzi o mieszkanie o powierzchni 37 metrów kwadratowych. A na dowód, że transakcja była uczciwa, przestawia skany dokumentów.

To nie była transakcja życia. To się należało jak psu buda. Przez 65 lat moja Rodzina placiła czynsz.Babcia, Mama były...

Opublikowany przez Paweł Kukiz na 13 marca 2017
Paweł Kukiz to polityk uchodzący w oczach wielu wyborców za takiego, który wie, jak żyje się zwykłym ludziom. Lider ruchu Kukiz'15 raz po raz odcina się od innych ugrupowań opozycyjnych, takich jak PO, czy Nowoczesna. Jednak czasami nie szczędzi też krytyki rządzącym – ostatnio "przyłożył" PiS-owi za propagandę, jaką uprawia władza.

Napisz do autora: tomasz.lawnicki@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...