Letnia, zmysłowa wersja Deep Euphoria

Deep euphoria eau de toilette to zapach, który otula Cię przez cały dzień. Przeznaczony dla nowoczesnej kobiety żyjącej tu i teraz. Lekki, świeży, kuszący nutami kwiatowymi i drzewnymi. Jest kolejną uwodzicielską kompozycją od Calvin’a Klein’a, która otwiera granice fantazji po to, byś spowita zapachem, mogła w niepowstrzymany sposób oddać się swym pragnieniom.

Zapach rozpoczyna się świeżością płatków lilii wodnej, przechodzi w sercu w akord magicznej róży. To ona właśnie sprawia, iż jest kobiecy i nowoczesny zarazem. Nuty drzewne w bazie roztaczają aurę nieskończonej zmysłowości.Rodzina zapachu: świeża – kwiatowa - szyprowa

Nuty głowy: akord lilii wodnej
Nuty serca: magiczna róża symbolizująca siłę kobiecości
Nuta bazy: mineralna nuta drzewna nadająca zmysłowość

Flakon zapachu deep euphoria eau de toilette nawiązuje dla klasycznego kształtu flakonu euphorii, ale jego świeży jasnoróżowy kolor nadaje mu miękkości i subtelności.

Zwieńczony prostokątnym korkiem, eliptyczny kształt jest małym dziełem sztuki, wytwornym, a z drugiej strony organicznym, przywołującym intrygującą mieszankę nut, która odzwierciedla siłę kobiecości. Dostępne produkty, pojemności i ceny:

Calvin Klein deep euphoria eau de toilette 100 ml 315 zł
Calvin Klein deep euphoria eau de toilette 50 ml 245 zł
Calvin Klein deep euphoria eau de toilette 30 ml 180 zł

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Trwa ładowanie komentarzy...