Terlikowski: Niech parlamentarzyści, którzy chcą uczcić stulecie objawień fatimskich, znowu zmierzą się z aborcją

Tomasz Terlikowski
Tomasz Terlikowski fot. Agata Grzybowska / Agencja Gazeta
Prawicowy publicysta Tomasz Terlikowski uważa, że dopiero zakaz aborcji byłby dowodem na to, że "partia władzy usłyszała orędzie fatimskie". Jego apel związany jest z pomysłem parlamentarzystów na to, by uczcić setną rocznicę objawień fatimskich. A to ze względu na "obecną sytuację geopolityczną Polski".

"Siostra Łucja, wizjonerka z Fatimy wielokrotnie mówiła o tym, że Matka Boża przestrzegała ludzkość przed skutkami aborcji..." – napisał wczoraj na Facebooku Tomasz Terlikowski. Dalej wyjaśnia, że jeśli "polscy parlamentarzyści chcą rzeczywiście upamiętnić stulecie objawień fatimskich niech zmierzą się z tym problemem". "Całkowity zakaz zabijania nienarodzonych byłby prawdziwym dowodem na to, że w polskim Sejmie, że partia władzy usłyszała orędzie fatimskie" – czytamy.

Siostra Łucja, wizjonerka z Fatimy wielokrotnie mówiła o tym, że Matka Boża przestrzegała ludzkość przed skutkami...

Opublikowany przez Tomasz Terlikowski na 16 marca 2017
Prawicowy publicysta zareagował na pomysł posłów Prawa i Sprawiedliwości, którzy chcą uczcić setną rocznicę objawień fatimskich. A to "z uwagi na obecną sytuację geopolityczną Polski". Złożyli już nawet w tej sprawie projekt uchwały. 9 marca trafił on do Sejmu, a następnie skierowano go do Komisji Kultury i Środków Przekazu, gdzie czeka na pierwsze czytanie.

Napisz do autorki: daria.rozanska@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...