"Ucho prezesa" będzie miało konkurencję. Jest zwiastun animowanego i ostrego jak brzytwa serialu "Na Wiejskiej"

Jest już zwiastun nowego satyrycznego serialu "Na Wiejskiej".
Jest już zwiastun nowego satyrycznego serialu "Na Wiejskiej". Fot: Facebook.com/Na Wiejskiej
W sieci pojawił się zwiastun rysunkowego serialu satyrycznego "Na Wiejskiej", który może stać się konkurencją dla kultowego już "Ucha prezesa". Po krótkiej zapowiedzi serialu widać, że dla autorów poprawność polityczna nie istnieje i nie zamierzają szanować żadnych świętości. Wyraźnie inspirują się m.in. "Simpsonami”, "Beavisem and Butt-headem” oraz słynnymi "elementami animalnymi”.

Na razie niewiele wiadomo o samym serialu, ani o jego autorach. Na ich stronie na Facebooku, czytamy, że "Na Wiejskiej" to "animowany serial komediowy dotyczący Polaków, Polskości i Polski oraz wydarzeń się w niej dziejących, w którym akcja toczy się na farmie a główne role odgrywane są przez wiejskie zwierzęta". I dalej, że "serial ten przedstawia w sposób prześmiewczy i bezpardonowy realia oraz problemy Polski, o których wie każdy lecz mało kto otwarcie i szczerze mówi".

art#02 Nasza szabla, szpica, nienaruszalny obronności filar, dziś przedstawiamy Wam sylwetkę ‘Antosia’, szefa MONu :)

Opublikowany przez Na Wiejskiej na 18 marca 2017
W zwiastunie serialu można bardzo łatwo rozpoznać znanych polskich polityków, ale autorzy asekuracyjnie informują, że materiał "ma charakter satyryczny, a wszystkie postacie są fikcyjne". Występują m.in prezes Mirosław Nielot i Maciej Antosiewicz jako szef MON. Stronę "Na Wiejskiej" na Facebooku polubiło już prawie 2 tys. osób, a na YouTube zwiastun serialu ma ponad 10 tys. wyświetleń.

Napisz do autora: jaroslaw.karpinski@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...