W TVP usłyszeli o sobie kilka słów prawdy i... chcą więcej. Znowu zaprosili do studia Bartosza Węglarczyka!

Bartosz Węglarczyk został ponownie zaproszony do TVP, ale tym razem odmówił.
Bartosz Węglarczyk został ponownie zaproszony do TVP, ale tym razem odmówił. Fot. Daniel Adamski / Agencja Gazeta
Ostatnie wystąpienie Bartosza Węglarczyka w TVP Info rozpaliło opinię publiczną. Dziennikarz podkreślił na wizji, że występuje w stacji telewizyjnej, która jest zarządzana przez polityka związanego z partią rządzącą i krytykował standardy dziennikarskie panujące w mediach publicznych. Wydawało się, że to jego ostatnia wizyta w TVP, tymczasem... został zaproszony po raz kolejny.

Wystąpienie Bartosza Węglarczyka w "Minęła 20" zrobiło furorę. Dziennikarz pytany o kontrowersyjny list z instrukcjami dla dziennikarzy koncernu Ringier Axel Springer. Na początku programu dziennikarz przytoczył artykuł Jacka Karnowskiego, który przed laty wyśmiewał zarzuty o szkodliwej "niemieckości" mediów należących do koncernu Axel Springer. – Albo dziennikarze tej stacji wypełniają linię polityczną partii rządzącej, albo morda w kubeł – w ten sposób przytoczył też wypowiedź szefa TVP 2 Marcina Wolskiego.
Teraz TVP chciała więc chyba jakoś wybrnąć z kłopotów wizerunkowych w jakie wpędził ją Bartosz Węglarczyk i postanowiła zaprosić go jeszcze raz. Redaktor jednak odmówił. Był już umówiony gdzie indziej. Zapowiedział jednak, że przyjmie zaproszenie w innym terminie.
Trwa ładowanie komentarzy...