Kim Dzong Un jak Łukasz Jakóbiak. Północnokoreański reżim też zrobił sobie "wizualizację level hard"

Reżim Korei Północnej "wizualizuje" sobie spełnienie marzeń o ataku na wojska Stanów Zjednoczonych.
Reżim Korei Północnej "wizualizuje" sobie spełnienie marzeń o ataku na wojska Stanów Zjednoczonych. Fot. YouTube.com/uriminzokkiri
Czyżby reżim Korei Północnej uczył się od Łukasza Jakóbiaka? Słynny polski youtuber i mówca motywacyjny niedawno pokazał, jak daleko można pójść w wizualizacji swoich marzeń i podobną ścieżką właśnie podążają Kim Dzong Un i spółka. W rzeczywistości nie mają większych szans na udany atak na amerykańskie bombowce i lotniskowce, ale rządowe materiały pokazują, jak takie marzenia mogą się spełniać.

– Wierzę, że ludzie zauważą, iż można bardzo mocno walczyć o swoje marzenia. To jest "level hard", ale liczę, że gdy oni zobaczą, iż nawet "level hard" jest możliwy, to będą robić chociaż małe zmiany w swoim życiu – tak Łukasz Jakóbiak tłumaczył swój głośny "fake news" o udziale w talk show Ellen DeGeneres. Teraz można odnieść wrażenie, że prawdziwy "level hard" dopiero postanowił pokazać mu Kim Dzong Un.

Północnokoreański reżim opublikował w sieci wizualizację swoich marzeń o udanym ataku na wojska Stanów Zjednoczonych. Z materiałów zamieszczonych na jednym z propagandowych portali można zobaczyć, jak dzielni żołnierze komunistycznego reżimu niszczą amerykański lotniskowiec i zestrzeliwują bombowiec B-1B.
Kiepskie efekty specjalne? Ktoś, kto ma dostęp do najnowszych zdobyczy technologii mógłby tak uznać. Jak na warunki północnokoreańskie jest jednak naprawdę przyzwoicie. A całe to wirtualne prężenie muskułów stanowi odpowiedź Kim Dzong Una na trwające właśnie manewry "Foal Eagle", które Korea Południowa co roku przeprowadza wraz ze Stanami Zjednoczonymi.

Napisz do autora: jakub.noch@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...