Ronaldo odsłonił rzeźbę zrobioną na jego cześć, ale zamiast zachwytu są szyderstwa. "To najgorsza rzecz jaką widziałem"

Rzeźba Cristiano Ronaldo stałą się natychmiast tematem memów.
Rzeźba Cristiano Ronaldo stałą się natychmiast tematem memów. Fot. Twitter.com/keewa
Miał zachwycać, ale wyszło inaczej. Na lotnisku w Funchal na Maderze stanęło popiersie Cristiano Ronaldo, a obiekt został nazwany jego imieniem. Niestety dzieło wykonane z brązu nie przypadło do gustu fanom gwiazdy Realu Madryt. "To najgorsza rzecz, jaką dzisiaj widziałem" – komentują kibice. Ronaldo natychmiast stał się też bohaterem niezliczonej liczby memów.

Skąd takie emocje? Według znawców urody piłkarza, popiersie niespecjalnie przypomina "oryginał". Niektórzy wręcz piszą, że "tak wyglądałoby dziecko Cristiano Ronaldo i Wayne'a Rooneya". "Teraz Ronaldo będzie musiał z tym żyć" - kpią inni.
Internet zalała także fala memów i żartów z piłkarza. Sam Cristiano niespecjalnie się przejął krytyką. – Moi przyjaciele, nigdy o to nie prosiłem. Czuję się bardzo szczęśliwy i uhonorowany. Wiem, że nie wszyscy zgadzają się z nową nazwą. Będę starał się uczcić Portugalię, a w szczególności Maderę, grając z poświęceniem i pasją – powiedział podczas uroczystości odsłonięcia popiersia. W Funchal na Maderze ma już pomnik, muzeum oraz plac własnego imienia.

Napisz do autora: oskar.maya@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...