OSTR i Natalia Przybysz nowymi gwiazdami Opener'a. Zagrają u boku artystów światowego formatu

OSTR i Przybysz, to m.in. oni zagrają na Open'erze.
OSTR i Przybysz, to m.in. oni zagrają na Open'erze. Fot. za AsfaltShop.pl, FB Natalii Przybysz
Organizatorzy gdyńskiego festiwalu znów uchylili rąbka tajemnicy. Poza Foo Fighters, The Weeknd, G-Eazy'ego czy Brodki, na Open'er przyjadą m.in. Natalia Przybysz, OSTR, Charli XCX i Tyler The Creator.

Kolejna edycja imprezy rozpocznie się 28 czerwca i potrwa cztery dni. Na lotnisku Gdynia-Kosakowo pojawią się takie międzynarodowe sławy, jak: Dua Lipa, James Blake, The Weeknd, G-Eazy, Mac Miller, Radio Head, Prophets of Rage, Solange, George Ezra, Charlie XCX, Tyler The Creator, JMSN, Royal Blood, Kiasmos i Kevin Morby.

Polską scenę reprezentować będą choćby Taco Hemingway, The Dumplings, Daria Zawiałow i Bitamina. Dzisiaj dołączyli do nich Sorry Boys, AGIM, OSTR, którego płyta "Życie po śmierci" była najlepiej sprzedającym się albumem 2016 r. w Polsce oraz Natalia Przybysz - ostatnio wyróżniona tytułem Super Bohaterki "Wysokich Obcasów" za wyznanie o aborcji.

Dodajmy, że przedsprzedaż festiwalowych karnetów (w ilości 15 tys.) ruszyła we wrześniu i trwała do połowy grudnia. W tej chwili dostępne są bilety w wyższej cenie. Ostatni etap sprzedaży rozpocznie się 6 czerwca. Jak informowaliśmy, patronem medialnym festiwalu nie będzie w tym roku radiowa Trójka. Po 13 latach organizatorzy rozstają się z rozgłośnią.
Trwa ładowanie komentarzy...