Ewa Chodakowska walczy z ateistami i feministkami! Gwiazda fitnessu odpiera ataki: "tylko słabi wstydzą się wiary"

Ewa Chodakowska nokatuje przeciwniczki, ale czy nie mają racji, że gwiazda fitnessu nie włącza się do walki o prawa Polek?
Ewa Chodakowska nokatuje przeciwniczki, ale czy nie mają racji, że gwiazda fitnessu nie włącza się do walki o prawa Polek? Fot. Mirosław Maciąg / Agencja Gazeta
Chodakowska rozgrzała internet i stała się nową idolką ultrakatolików, ale nie za sprawą kolejnego zdjęcia w bikini. Poszło o wpis z życzeniami świątecznymi. Ateistki i feministki zwróciły jej uwagę, że nie walczy o prawa Polek, tylko udostępnia katolickie przesłanie. Ewa Chodakowska nie została im dłużna. Sama przyznaje, że z nadstawianiem drugiego policzka do bicia ma problem.

Ultrakatolicka "Fronda" poświeciła pochwalny materiał polskiej gwieździe fitnessu. Ich zdaniem dostało się jej za Jezusa na krzyżu.

Wpis Ewa Chodakowska umieściła w Wielki Piątek. Życzenia są cytatem słów Jana Pawła II, a zilustrowane typowym zdjęciem przedstawiającym Chrystusa na krzyżu. Jedna z komentujących zwróciła uwagę, że gwiazda fitnessu nie wspiera Polek w walce o ich prawa i życzyła jej, aby otworzyła oczy. Zarzuca, że ta zamiast im pomagać woli dzielić się katolickimi wpisami. Inna napisała, że z fitnessowego profilu Chodakowska robi kazalnice. Gwiazda odpiera ataki. Przekonuje, że próbuje się jej obierać wolność słowa i przekonań, czyli tych przekonań, o które walczą kobiety w całej Polsce. Zarzuca internautkom hipokryzję". W pewnym momencie Chodakowska stwierdza, że wiara jest częścią jej samej. Przyznaje jednak, że ma problem z nastawieniem drugiego policzka. – Jestem tutaj, dlatego że właśnie jestem taka... Uwierz mi, nie tylko dlatego, że robię przysiady i piję zielone koktajle – twierdzi Chodakowska.

W czasach kiedy umierają prawdziwe wartości.. "Życzę wam wszystkim, drodzy bracia i siostry, byście przeżywali to...

Opublikowany przez Ewa Chodakowska na 13 kwietnia 2017
Wpis polubiło blisko 40 tys. osób. Kilka tysięcy udostępniło. Wywoła burzę i dysputę teologiczną, przeplatana obrzucaniem się inwektywami. Ewa Chodakowska dość wyraźnie dała wyraz swoim poglądom.
Gwiazda postanowiła wyraźniej dać wyraz swoim poglądom, a może podtrzymać falę zainteresowania, bo w niedzielny poranek zamieściła kolejny religijny wpis: – "Chrystus Zmartwychwstał!!! Alleluja!!".
Trwa ładowanie komentarzy...