"Czeka z suchym prowiantem". Pawłowicz kpi z Jandy, która pragnie przywitać Tuska na dworcu w Warszawie

Krystyna Pawłowicz cieszy się, że dziś prokurator przemagluje Donalda Tuska.
Krystyna Pawłowicz cieszy się, że dziś prokurator przemagluje Donalda Tuska. Fot. Grzegorz Skowronek/ Agencja Gazeta
Krystyna Pawłowicz nie pozwala odetchnąć internautom, co chwila publikując na Facebooku jakiś tekst, w którym atakuje przeciwników „dobrej zmiany”. Tym razem kpi z Krystyny Jandy, która „już pono czeka” na Dworcu Centralnym na przyjazd Donalda Tuska.

Dziś do Warszawy ma przybyć Donald Tusk, który przyjedzie pociągiem na Dworzec Centralny. Przewodniczący Rady Europejskiej ma stawić się na wezwanie prokuratury, która chce przesłuchać go w charakterze świadka w sprawie domniemanej współpracy polskich i rosyjskich tajnych służb. Wielu przeciwników rządów Prawa i Sprawiedliwości zamierza przywitać Tuska na Dworcu Centralnym, dając tym samym dowód wsparcia i solidarności. Opozycja grzmi, że wezwanie Tuska do prokuratury to przejaw złej woli rządzących i szykanowanie przeciwnika politycznego.

Pani Janda już pono czeka na Centralnym na 3 peronie z suchym prowiantem, kartką na wypiskę, cebulą i ciepłymi...

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 18 kwietnia 2017
Jedną z osób, która na Facebooku nawołuje do tłumnego powitania Tuska na Centralnym jest Krystyna Janda. To musiało nie spodobać się innej Krystynie, posłance PiS, pani Pawłowicz. Polityk wyśmiewa aktorkę, żartując, że „już pono czeka na Centralnym na 3 peronie z suchym prowiantem, kartką na wypiskę, cebulą i ciepłymi onucami”.
Opublikowany przez Krystyna Janda na 17 kwietnia 2017
Jednocześnie Krystyna Pawłowicz zauważa, że już od rana prokurator będzie czekał na Tuska. Gdy jeden z komentujących zauważa, że Pawłowicz niepotrzebnie promuje przyjazd byłego premiera do Warszawy ta stwierdza, że „cieszymy się, bo go przemagluje prokurator”.
Trwa ładowanie komentarzy...