Chodakowska głośno wyznała swoją wiarę, teraz ciągną się za nią kłopoty. "Ktoś próbuje mnie zastraszyć"

Wyznania wiary Chodakowskiej wywołały entuzjazm w prawicowych i katolickich mediach.
Wyznania wiary Chodakowskiej wywołały entuzjazm w prawicowych i katolickich mediach. Fot. Tymon Markowski / AG
Ktoś próbuje mnie zastraszyć, próbuje mnie szantażować, grożąc mi opublikowaniem fałszywych materiałów na mój temat – pisze Ewa Chodakowska na Facebooku. Groźby mają być efektem zamieszania, jakie gwiazda wywołała swoim wpisem na temat własnej religii.

Zaczęło się od życzeń wielkanocnych, które Chodakowska udostępniła na swoim fanpage’u i w którym cytowała słowa Jana Pawła II. W komentarzach zwrócono jej uwagę, że gwiazda fitness nie wspiera Polek w walce o ich prawa i zamiast tego decyduje się na katolickie wpisy.

Chrystus Zmartwychwstał!!! Alleluja!!

Posted by Ewa Chodakowska on Saturday, April 15, 2017

W czasach kiedy umierają prawdziwe wartości.. "Życzę wam wszystkim, drodzy bracia i siostry, byście przeżywali to...

Posted by Ewa Chodakowska on Thursday, April 13, 2017

Muszę przyznać, ze jestem bardzo zaskoczona całym zamieszaniem związanym z moim piątkowym postem i moimi odpowiedziami...

Posted by Ewa Chodakowska on Sunday, April 16, 2017
Chodakowska postanowiła nie nadstawiać drugiego policzka, ale odeprzeć ataki. Zarzuciła internautkom hipokryzję i stwierdziła, że próbuje się jej odbierać wolność słowa i przekonań, czyli tego, o co walczą kobiety w całej Polsce. Wpis wywołał prawdziwą teologiczną batalię w mediach społecznościowych.

Czego mogę się obawiać? Prześladowań? Tak sobie pomyślałam na początku.. HEJ!! Nie boje się!!! Po moim poście z...

Posted by Ewa Chodakowska on Friday, April 21, 2017
Teraz Ewa Chodakowska w kolejnym emocjonalnym wpisie skarży się, że z uwagi na jej otwarte przyznawanie się do katolicyzmu spotyka się z różnymi formami prześladowania.

"Ktoś zhakował moją skrzynkę mailową… Ktoś wysyła mi memy z obrzydliwymi słowami ubranymi w cudzysłów i podpisanymi moim imieniem i nazwiskiem… słowami których nigdy nie wypowiedziałam! Ktoś zostawia wulgarne komentarze… wyśmiewające i wytykające mi wiarę… Aż wreszcie ktoś próbuje mnie zastraszyć, próbuje mnie szantażować, grożąc mi opublikowaniem fałszywych materiałów na mój temat… Daje wyraźnie do zrozumienia, że chce zaszkodzić mojemu wizerunkowi…" – pisze gwiazda na Facebooku. Zapowiada też, że przekaże sprawę swojemu prawnikowi i że się nie obawia.

Niektórzy internauci, wspierający Chodakowską, wyrażają nawet aprobatę dla takiego obrotu spraw.
Trwa ładowanie komentarzy...