"To dowód na upadek cywilizacji." Nowa moda na Instagramie – nagie pośladki na tle krajobrazu

Teraz selfie na tle niesamowitego krajobrazu nie wystarczy. Zamiast twarzy na focie muszą być pośladki.
Teraz selfie na tle niesamowitego krajobrazu nie wystarczy. Zamiast twarzy na focie muszą być pośladki. Fot.screen/Instagram
Dobrze, że ojciec Leon Knabit tego nie widzi. Zakonnik pewnie skomentowałby nową modę, jak po słynnym występie Dody dla Andrzeja Dudy, że „obróciwszy się, pokazała to, co pokazuje szympansica w zoo". Selfie z ładnym widokiem nie wystarczy. Trzeba dorzucić tam gołą pupę.

Trudno nadążyć za trendami na Instagramie. I całe szczęście, że niektóre tak szybko znikają. Poza jednym, który trzyma się dzielnie. Niektórym osobom robienie "dziubków" do obiektywu weszło w nawyk.

New Selfish alert! 2 more chapters added! Dropping soon!

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Przez chwilę szał wzbudziła moda na robienie fot swojej ładniejszej połówki od tyłu, która prowadzi za rękę fotografa. Modę wykreował rosyjski fotograf Murad Osmann, który od 2011 roku razem ze swoją dziewczyną podróżuje po świecie. Zdaniem niektórych miłośników Instagrama Osmann przesadza z Photoshopem. No i pupy... Tu instagramowa kreacja chyba jest największa. Były już w legginsach, a potem coraz bardziej pozbawione wszelkiego odzienia. Ba... Były też modne męskie gołe du... Podobno trend wykreował projektant Marc Jacobs. Pytany o zdjęcie zapewniał, że przez przypadek sfotografował swoje cztery litery. Sic! Tej modzie uległ m.in. John Legend. Usprawiedliwia go, że zdjęcie wykonała żona Chrrisy Teigen. Cała ta "fotomoda" odbywała się w czterech ścianach.

@Instagram

Post udostępniony przez chrissy teigen (@chrissyteigen)

Teraz nowemu wyzwaniu nie będzie tak łatwo sprostać z uwagi na jeszcze dość chłodną pogodę. Na Instagramie zaczyna królować pozowanie do zdjęć z nagimi pośladkami na tle krajobrazu. Selfie z wieżą Eiffela czy Pałacem Kultury i Nauki w tle nie wystarczy. Ważniejsza od twarzy jest goła pupa. Trend zapoczątkował profil #CheekyExploits.
"Fotomoda" wzbudza. Duża część męskich internatów z entuzjazmem przyjęła instagramową ciekawostkę. Chociaż nie wiedzieli, że najczęściej tyłki fotografują sobie panowie.

Dat mountain kicks my ass #moon #asskickin #kcco #hike #lovelife #nature

Post udostępniony przez skittlefacee (@skittlefacee)

Przy okazji dyskusji przypomniała się słynna wpadka pośladkowa z udziałem prezydenta na gali "Super Expressu", gdzie w jego stronę przypadkiem wypięła się Doda. Ojciec Knabit na swoim profilu w mistrzowski sposób połączył niestosowność tej sytuacji z zoologiczną obserwacją. Zakonnik teraz na swoim profilu nie skomentował nowego trendu na Instagramie, ale za to zacięcie dyskutują sami internauci. "To dowód na upadek cywilizacji" – brzmi komentarz pod zdjęciem, na którym widać nie tylko osobę, która pokazuje pośladki, ale i fotografa, który próbuje to uwiecznić.
Trwa ładowanie komentarzy...