Polski "milioner", rektor uczelni na zawodach strzelniczych w t-shircie z napisem: "Zabijaj lewaków dla Chrystusa"

Polski "milioner", rektor uczelni na zawodach strzelniczych w podkoszulce z napisem: "Zabijaj lewaków dla Chrystusa"
Polski "milioner", rektor uczelni na zawodach strzelniczych w podkoszulce z napisem: "Zabijaj lewaków dla Chrystusa" Fot. screen/twitter.com/KamilCebulskiPL
Kamil Cebulski rozwścieczył internautów co zamieścił w internecie: pochwalił się celnymi trafieniami w tarczę strzelniczej i t-shirtem z kontrowersyjnym napisem. Internauci komentują: "Chłopie... brak słów. Życzę rozumu".

Kamila Cebulskiego okrzyknięto najmłodszym polskim milionerem. Kilka lat temu w rozmowie z naTemat tłumaczył skromnie: "Kiedy miałem 16-17 lat udało mi się stworzyć dość dobrą, kilkuosobową firmę. Po rozmowie z jedną dziennikarką powstał artykuł zatytułowany 'Najmłodszy milioner w Polsce'. Nie miało to oczywiście w związku z majątkiem, a tym, że tak młody człowiek prowadzi firmę i to ze sporymi sukcesami. A to nie zdarza się często, więc było sensacją".

Kamil Cebulski założył Alternatywną Szkołę Biznesu i Rozwoju Osobowości i został jej rektorem (chociaż w rozmowie z nami przyznał, że miał problem ze skończeniem studiów). Teraz jego uczelnia zorganizowała zawody strzelnicze, a Cebulski-rektor pochwalił się, że je wygrał. Rozwścieczył internautów, ale nie celnym okiem, tylko t-shirtem z kontrowersyjnym napisem.
Jego twitterowy profil zalała fala komentarzy. Z niektórymi trudno się nie zgodzić.
To nie jedyne kontrowersje wokół "milionera" Cebulskiego. Trzy lata temu pisaliśmy o jego problemach z komornikiem.
Trwa ładowanie komentarzy...