Wielkie rozwody wielkich gwiazd. Brad Pitt nie jest pierwszy, który traci rodzinę z powodu alkoholu

Brad Pitt i Angelina Jolie rozstają się. Powodem ma być nadużywanie alkoholu przez gwiazdora.
Brad Pitt i Angelina Jolie rozstają się. Powodem ma być nadużywanie alkoholu przez gwiazdora. 123rf
Brad Pitt przerywa milczenie w sprawie głośnego rozwodu z Angeliną Jolie. Otwarcie przyznaje się do tego, że nadużywał alkoholu i to mogło być przyczyną, dla której żona ostatecznie zdecydowała się zabrać dzieci i odejść. Tym samym Pitt wpisuje się na długa listę gwiazd, które rozwiodły się z powodu choroby alkoholowej.

"Prawda Cię wyzwoli, ale najpierw sponiewiera". Tymi słowami znany aktor Brat Pitt rozpoczyna długą wypowiedź, w której przyznaje się do problemów alkoholowych. – Potrafiłem opić Rosjanina jego własną wódką, byłem w tym dobry, wręcz profesjonalny – twierdzi aktor, który nie szczędzi sobie gorzkich słów. – Piłem za dużo i to było problemem – dodaje gwiazdor.

To właśnie alkoholizm Brada miał stać za tym, ze Angelina Jolie zdecydowała się porzucić męża, zabrać z domu dzieci i złożyć wniosek o rozwód. Wcześniej aktorka mówiła o różnicach nie do pogodzenia i wielu było takich, którzy Jolie odsądzali od czci i wiary. Tymczasem okazuje się, że przyczyną rozwodu nie były jakieś bliżej nieokreślone „różnice charakterów”, tylko wódka. Pitt nie jest pierwszym, który z powodu alkoholu traci rodzinę. W świecie gwiazd takich jak on było przed nim wielu.

Liz i Richard
Elizabeth Taylor i Richard Burton schodzili się ze sobą wielokrotnie. Para dwukrotnie brała ślub, a później media rozpisywały się o ich głośnych rozstaniach. Kochali się jak szaleni, ale na przeszkodzie do pełni szczęścia stanęła butelka. Wiele butelek...


Richard Burton pił za dużo, a gdy wypił robił się agresywny. W końcu Liz Taylor powiedziała dość. Burzliwy związek zakończył się drugim rozwodem. Podobno Burton miał grozić samobójstwem, jeśli Elizabeth go rzuci, ale ta pozostała nieubłagana. Para rozstała się, choć podobno nigdy nie przestała kochać, czego dowodem ma być list, jaki Burton wysłał Taylor na kilka dni przed swoją śmiercią.

Marylin i Arthur
Poznali się na przyjęciu. Ona – gwiazda wielkiego formatu okrzyknięta przez cały świat seksbombą i ikoną swoich czasów. On – wybitny intelektualista, pisarz. Oboje nie lubili tłumu. Marlin Monroe urzekła Arthura Millera swoją naturalnością. On spodobał jej się, bo odkrył w niej coś więcej, niż tylko ponad przeciętną urodę.

W 1956 roku wzięli cichy ślub, tylko w gronie najbliższych znajomych. Sielanka nie trwała długo. Marylin coraz bardziej uzależniała się od leków przepisywanych jej przez lekarzy oraz od alkoholu. Mąż patrzył na to wszystko chłodnym okiem, zamiast pomóc wyjść Marylin z nałogu zdawał się zbierać materiał na kolejną książkę.

Szalę przeważyły romanse Marylin. Para rozstała się w styczniu 1961 roku. Pół roku później aktorka przedawkowała leki nasenne, które zapijała dużą ilością alkoholu. Znalezioną ją martwą w domy w Brentwood.

Amber i Johnny
Rok temu media obiegła informacja, że Johnny Depp i Amber Heard rozwodzą się. Heard oskarżała Deppa o nadużywanie narkotyków i alkoholu. Pod ich wpływem miał się znęcać nad małżonką. Deep odrzucał te zarzuty, twierdząc, że to kłamstwa, bzdury i stek pomówień.

Amber na dowód publikowała zdjęcia, na których widać ślady pobicia. Przekonywała, że mąż w przypływie szału próbował udusić ją poduszką. Aktor miał podbić jej oko, rozciąć wargę i wyrwać kępę włosów. Podobno Johnny Depp rzadko kiedy trzeźwieje, miewa paranoje, jest wybuchowy i agresywny. Te słowa zdaje się pośrednio potwierdzać wieloletnia menadżerka aktorka, która niedawno do długiej listy grzechów gwiazdora dopisała jeszcze zakupoholizm i to, że od lat nie uczy się roli. To co ma powiedzieć przed kamerą przekazywane jest mu podobno za pomocą miniaturowej słuchawki wsadzanej do ucha. – Depp skończył się jako aktor – przekonuje Tracey Jacobs.

Melanie i Antonio
Swego czasu uznawano ich za najpiękniejszą parę w Hollywood. Melanie Griffith i Antonio Banderas pobrali się w 1996 roku. Wspólnie wychowywali dwoje dzieci z poprzednich małżeństw, mieli też córkę Stellę del Carmen.

Małżeństwo przetrwało 18 lat, ale ostatecznie para została się. Sąd orzekał o winie obojga małżonków. Antoni Banderas miał mieć problemy z dochowaniem wierności swojej małżonce, ta z kolei nadużywała alkoholu i narkotyków. Trzy lata temu w Wielkanoc para ogłosiła separację, rok później małżeństwo skończyło się rozwodem.
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Film
Trwa ładowanie komentarzy...