Jakość TVP. Cejrowski w rozmowie z TVP Info fantazjuje o wyjściu Polski z UE i kremach z płodów

Od lewej: były polityk PiS, Michał Rachoń i komentator Wojciech Cejrowski.
Od lewej: były polityk PiS, Michał Rachoń i komentator Wojciech Cejrowski. screen TVP Info
Zaczęło się od znaku krzyża i radosnego "Szczęść Boże". Potem panowie występujący w TVP przeszli do kolejnych wesołych tematów, m.in. wyjścia Polski z Unii Europejskiej i fantazji o Hillary Clinton wcierającej sobie w twarz krem zrobiony z płodów.

Rolę dziennikarza pełnił w tej rozmowie były radny i rzecznik PiS w Sopocie, Michał Rachoń. Gościem był Wojciech Cejrowski, podróżnik, którego wyprawy przyćmiły ostatnio takie postulaty jak żądanie wsadzenia Tuska do celi razem z gwałcicielami.

Wśród wizji, którymi Cejrowski uraczył widzów TVP było upragnione przez niego wyjście Polski z Unii Europejskiej, którą do głębi gardzi, a także fantazje o tym, że Hillary Clinton, kandydatka Demokratów, która w 2016 r. przegrała wybory prezydenckie w USA, mimo że zdobyła 2 mln głosów więcej niż Donald Trump, "wciera sobie kremy z poronionych płodów".
Wczoraj "Gazeta Wyborcza" poinformowała, że TVP wycięła występ piosenkarki Natalii Przybysz z koncertu poświęconego twórczości Agnieszki Osieckiej. Rzecznik TVP twierdzi, że chodziło tylko o skrócenie nagrania, ale producent koncertu nazywa działania cenzurą. Przybysz w październiku 2016 r. udzieliła wywiadu "Wysokim Obcasom" w którym powiedziała, że przerwała niechcianą ciążę na Słowacji, gdzie zabieg jest legalny.
Trwa ładowanie komentarzy...