Terlikowskiego wypychają z prawicowych mediów. Niedawno wyrzucili go z "Frondy”, teraz rozstaje się z TV Republika

Tomasz Terlikowski przestanie być szefem Telewizji Republika
Tomasz Terlikowski przestanie być szefem Telewizji Republika Fot: Agata Grzybowska / Agencja Gazeta
Dramat Tomasza Terlikowskiego. W najbliższym czasie przestanie pełnić funkcje członka zarządu i redaktora naczelnego Telewizji Republika. Zastąpi go Dorota Kania – podał serwis tygodnika "Do Rzeczy”.

Informacji o tym, że Terlikowskiego we władzach Telewizji Republika zastąpi Kania, nie chciał jeszcze potwierdzić Tomasz Sakiewicz, członek zarządu stacji ds. ładu korporacyjnego (a także redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie"). Powiedział serwisowi "Do Rzeczy" jedynie, że komunikat w tej sprawie zostanie przekazany w poniedziałek.
Wcześniej w atmosferze wrogości Terlikowski rozstał się z katolicką Frondą. "Zarówno ja, jak i Małgorzata Terlikowska zakończyliśmy jakąkolwiek współpracę z portalem Fronda.pl. Jeśli znajdziecie tam moje lub Małgosi nowe teksty, to znaczy, że zostały one ukradzione" – napisał wtedy na Twitterze.
Razem ze swoją żoną Małgorzatą uruchomili w ubiegłym roku serwis publicystyczny Malydziennik.pl z tekstami wyrażającymi światopogląd chrześcijański. Czy po rozstaniu z Republiką przejdzie do mediów publicznych?

Dorota Kania jest od wielu lat publicystką "Gazety Polskiej". Od końca października ub. r. prowadzi w Telewizji Republika swój program "Koniec systemu".

Źródło: wirtualnemedia.pl
Trwa ładowanie komentarzy...