Brutalnie zabił swoją dziewczynę, wyskoczył z 11 piętra i... przeżył. W sieci trwa lincz na mordercy z Lublina

Internet nie ma litości dla chłopaka z Lublina.
Internet nie ma litości dla chłopaka z Lublina. Fot. Tomasz Pietrzyk / Agencja Gazeta
Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w Lublinie. 25-letni mężczyzna rzucił się z okna wieżowca. W mieszkaniu policjanci znaleźli zwłoki jego dziewczyny. Ciało miało mnóstwo ran kłutych. – Kobieta nie zmarła z przyczyn naturalnych, w zbrodni brały udział osoby trzecie – poinformowała nadkom. Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Z nieoficjalnych informacji lubelskich mediów wynika, że ciało dziewczyny było umieszczone w worach oraz zamknięte w walizce. Mężczyzna miał też wysłać wiadomość do swojej matki z informacją, że zamordował dziewczynę i zabije także siebie.

Następnie wyszedł na balkon, wziął rozbieg i skoczył. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do szpitala. Jego stan jest krytyczny. Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

Ważne: Brutalne morderstwo w Lublinie. Zabił swoją dziewczynę i wyskoczył z 11 piętra http://www.lublin112.pl/lublin-mezczyzna-skoczyl-10-pietra-mieszkaniu-policjanci-znalezli-zwloki-kobiety-zdjecia/

Opublikowany przez lublin112.pl na 6 maja 2017
W sieci od razu zaroiło się od komentarzy, których autorzy domagają się dla mężczyzny kary śmierci i publicznie apelują, by lekarze nie ratowali mu życia. "Dla samobójców, morderców, gwałcicieli nie powinno być takiego czegoś jak walka o jego życie... Tak jak nie wyprawia się mszy pożegnalnej. Jakim prawem walczą o jego życie tym bardziej skoro sam chciał je sobie odebrać" - napisał jeden z użytkowników Facebooka.
Tylko niektórzy próbują tonować nastroje. "Przestańcie oceniać i dawać takie komentarze.!! Nie znacie sprawcy nie oceniajcie.!!!!! nie znacie okoliczności, a każdy artykuł chce wywrzeć coraz większe wrażenie. Jedyne co można powiedzieć to szczere współczucie dla rodzin ofiar tej tragedii”.

Źródło: Lublin112.pl
Trwa ładowanie komentarzy...