Fala hejtu na Cezarego Żaka po udziale w Marszu Wolności. "Przyzwoity może kiedyś był, ale teraz to nie!"

Fala hejtu na znanego aktora po opublikowaniu przez niego zdjęcia z Marszu Wolności.
Fala hejtu na znanego aktora po opublikowaniu przez niego zdjęcia z Marszu Wolności. Fot. Cezary Żak / Facebook
Popularny aktor Cezary Żak podzielił się z fanami na Facebooku zdjęciem z Marszu Wolności. Na reakcję nie musiał długo czekać. Z niewybrednych komentarzy internautów mógł się dowiedzieć miedzy innymi, że "przyzwoity może kiedyś był, ale teraz to nie".

Aktor wziął udział w marszu zorganizowanym przez opozycję przeciwko działaniom obecnego rządu. Razem z dziesiątkami tysięcy innych osób – według ratusza było ich nawet 90 tys., a zdaniem stołecznej policji zaledwie kilkanaście tysięcy – przeszedł w z Placu Bankowego na Plac Konstytucji.

Do wzięcia udziału w marszu prócz polityków opozycji zachęcali również ludzie kultury, między innymi Krystyna Janda i Agnieszka Holland. Cezary Żak z kolei podzielił się zdjęciem już po fakcie. Niemal od razu wylała się na niego prawdziwa lawina niewybrednych komentarzy. "Dziadek w zomo tata w ormo teraz jesteś za platformą" – napisał jeden z internautów. "Przyzwoitym to pan może był ale teraz to nie ! Teraz pan UBekami spokrewniony !" – wylał swoje żale inny. Kolejny internauta śmiał się, że "angażu w TVP już nie będzie".

Byłem na Marszu Wolności bo przyzwoitość nakazuje.Imponujące że tyle ludzi uśmiechniętych i życzliwych sobie.

Posted by Cezary Żak on Saturday, May 6, 2017
Cezary Żak postanowił odpowiedzieć atakującym go użytkownikom Facebooka. "Pan we mnie kamieniami, a ja w Pana chlebem" – odpowiedział bez złości i jadu charakteryzującego jego hejterów.

Otrzymał też wsparcie od wielu innych internautów. "Tak trzymać, Panie Cezary, jest Pan nie tylko świetnym aktorem, ale i przyzwoitym, odważnym człowiekiem" – napisał jeden z nich. "Brawo panie Cezary" - przewijało się też w niezliczonych komentarzach.
Trwa ładowanie komentarzy...