Partnerka Rutkowskiego lansuje się z oknem, z którego wypadła Magdalena Żuk. Internauci oburzeni

Partnerka Krzysztofa Rutkowskiego pozuje do zdjęcia z oknem, z którego wypadła Magdalena Żuk
Partnerka Krzysztofa Rutkowskiego pozuje do zdjęcia z oknem, z którego wypadła Magdalena Żuk Fot. Screen z Instagrama
"To jest chyba jakaś kpina. Pojechała Pani tam żeby zrobić sobie zdjęcie przy oknie z którego wyskoczyła dziewczyna? Czy to miejsce to jakiś pomnik?"– pyta jedna z internautek Maję Plich, partnerkę byłego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, która pojechała do Egiptu, by zbadać sprawę śmierci 27-letniej Polki. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z oknem, z którego wypadła Magdalena Żuk.

Maja Plich, życiowa partnerka Krzysztofa Rutkowskiego i właścicielka 98 proc. udziałów w firmie Biuro Detektywistyczne Rutkowski, na Instagramie relacjonowała swój pobyt w Egipcie, gdzie zjawiła się po to, by wyjaśnić zagadkę śmierci 27-letniej Polki. Krzysztof Rutkowski sprawą zajął się na prośbę rodziny. Jak pisaliśmy w naTemat, już zdążył zrobić z niej show na własne potrzeby.Kilka dni temu oznajmił, że zakończył prowadzenie czynności.
Plich na Instagramie regularnie publikowała zdjęcia z tego wyjazdu. Była już fotografia sprzed hotelu, w którym przebywała Magdalena Żuk. A kilka dni temu partnerka Rutkowskiego poszła o krok dalej. Dodała post ze zdjęciem, które szczególnie oburzyło internautów. Na fotografii stoi obok okna w egipskim szpitalu, z którego niedawno wypadła Magdalena Żuk.
Maja Pilch
partnerka Krzysztofa Rutkowskiego

Okno i pokój, w którym ostatnie swoje chwile spędziła śp. Magda To był długi i bardzo intensywny dzień. Kilka bardzo ważnych spotkań, między innymi z przedstawicielami hotelu, w którym przebywa Magda jak również z przedstawicielami biura podróży. Posiadamy już na tą chwile ogromną wiedzę i zdobyliśmy mocne materiały . Ja i agenci Biura Rutkowski jesteśmy zmęczeni, ale zadowoleni z efektu naszej pracy. W godzinach popołudniowych dotarliśmy do szpitala, w którym doszło do tragicznych zdarzeń. Rozmawialiśmy z lekarzem oraz pielęgniarką, którzy opowiadali nam o ostatnich godzinach życia Magdy Żuk oraz jej zachowaniu. Niestety na tą chwile nie mogę Wam zdradzić szczegółów zdobytych przeze mnie i agentów informacji. W dniu jutrzejszym odbędzie się konferencja prasowa z udziałem właściciela Biura Rutkowski. Podczas konferencji Krzysztof Rutkowski przekaże Państwu zdobyte materiały agentów. Konferencja odbędzie się w dniu jutrzejszym we Wrocławiu hotel Sotifel godz.14.00. Dobrej nocy Wam życzę, bo przede mną jeszcze dużo pracy.

Internauci szybko ją skrytykowali, zarzucając jej m.in. lansowanie się na  śmierci. "To jest chyba jakaś kpina. Pojechała Pani tam żeby zrobić sobie zdjęcie przy oknie z którego wyskoczyła dziewczyna? Czy to miejsce to jakiś pomnik?"; "Celebrytka się znalazła. Dno umysłowe. Po prostu dno i dwa metry mułu.....". Partnerka Rutkowskiego wczoraj zamieściła post i napisała, że "zakończyli prowadzić czynności w sprawie śmierci Magdaleny Żuk". Ale informacji na ten temat nie będą przekazywać, a to dlatego, że "piszecie (internauci - red.) na nasz temat opinie bardzo surowe, przykre".
Maja Plich
partnerka Krzysztofa Rutkowskiego

Na każdym kroku w większości nasza praca jest przez Państwa krytykowana tak samo jak my-mimo tego, że nikt z Was nie zna kulis naszej pracy i nie zna nas osobiście. Wyjazd do Egiptu należy do wyjazdów bardzo ryzykownych, gdyż sprawa Magdy Żuk nabrała rozmachu politycznego. Opinie mojego wyglądu czy mojego życiowego partnera Krzysztofa Rutkowskiego są bardzo nie na miejscu.

Trwa ładowanie komentarzy...