Korwin-Mikke przypomniał, dlaczego jest politycznym marginesem. "15 proc. cygańskich dzieci umierało, i bardzo dobrze"

Janusz Korwin-Mikke szokuje kolejnym wpisem na swoim blogu.
Janusz Korwin-Mikke szokuje kolejnym wpisem na swoim blogu. Fot. Agata Grzybowska / Agencja Gazeta
Czy informacja o umierających dzieciach może komukolwiek wydać się pozytywna? Chyba tylko Januszowi Korwin-Mikkemu, który postanowił podzielić się ze światem swoimi "błyskotliwymi" przemyśleniami na temat Romów i Żydów. Europoseł właśnie opublikował na swoim blogu tekst pt. "Zabijanie całych narodów".

"Tak: 15% dzieci cygańskich umierało. I bardzo dobrze: dzięki temu nie było nadmiaru ludności cygańskiej" – napisał na swoim blogu Janusz Korwin-Mikke. W swojej analizie na temat "dobroczynnego” wpływu wysokiej umieralności dzieci posunął się nawet dalej. Jego zdaniem właśnie dzięki temu Romowie cieszyli się dobrym zdrowiem. "I byli zdrowi – mimo nie zażywania tylu lekarstw, co Europejczycy – bo umierają przecież dzieci chorowite" – dowodził Janusz Korwin-Mikke.

Aprobata dla wysokiej umieralności chorowitych dzieci Romów to nie wszystko. Europoseł postanowił też pochwalić zwyczaj wydawania za mąż dziewczynek w bardzo młodym wieku, kolejny raz dając wyraz swoim mizoginistycznym poglądom. "Dziewczyny wydawano za mąż gdy tylko dojrzały fizycznie – uważając (słusznie!) że lepiej, by 13-latka wyszła za mąż, niż by sypiała z byle kim, jak to robią Europejki" – napisał.
Janusz Korwin-Mikke został już niedawno ukarany przez Parlament Europejski za swój komentarz o tym, że kobiety powinny być gorzej wynagradzane, bo są "słabsze, mniejsze i mniej inteligentne". Jak widać, europoseł nie zamierza rezygnować z szokowania swoimi kolejnymi wypowiedziami.

Źródło: korwin-mikke.pl
Trwa ładowanie komentarzy...