Zenon Martyniuk dostanie fuchę w TVP? Ulubiony wokalista Jacka Kurskiego chciałby współpracować z Edytą Górniak

W TVP jest coraz więcej disco polo - "dobra zmiana" w kulturze?
W TVP jest coraz więcej disco polo - "dobra zmiana" w kulturze? Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta
Żaden artysta nie jest obecnie tak gorąco witany w telewizji publicznej jak Zenon Martyniuk. Jego błyskawiczna kariera w TVP rozpoczęła się od występu podczas ostatniego sylwestra w Dwójce, teraz Martyniuk ma zostać jurorem programu "Hit Hit Hurra!”.

Już podczas sylwestrowego show w Zakopanem prezes TVP Jacek Kurski przekonywał, że drzwi telewizji publicznej stoją dla Martyniuka otworem. Wzruszony przyznał nawet, że piosenka "Taką cię wyśniłem" jest jego ulubioną piosenką o miłości. Nie zaskakuje zatem informacja, że Zenon Martyniuk dołączy do jesiennej edycji programu "Hit Hit Hurra” w roli jurora.

Sprawa jeszcze nie została rozstrzygnięta, wciąż trwają negocjacje finansowe. Jurorką w programie jest już Edyta Górniak i – jak donosi "Fakt" – marzeniem Martyniuka jest współpraca z tą wokalistką. Zasiadanie z Górniak w jury to jednak nie wszystko, na co liczy gwiazdor. – Marzy, że Edyta zgodzi się na duet z nim w jednym z odcinków – donosi informator "Faktu”.
Wszystko wskazuje na to, że Jacek Kurski postanowił spełnić swoje marzenie o uszczęśliwianiu Polaków muzyką disco polo w TVP. Pierwszą próbę ma już za sobą - reality show "Discopoland”, pokazujące życie gwiazd disco polo, okazało się być jednak kompletnym niewypałem.

Źródło: fakt.pl
Trwa ładowanie komentarzy...