"A tak się starała dla PiS". "Wiadomości" TVP już nie będą takie same – odchodzi z nich Ewa Bugała

"A tak się starała dla PiS". "Wiadomości" TVP już nie będą takie same – odchodzi z nich Ewa Bugała.
"A tak się starała dla PiS". "Wiadomości" TVP już nie będą takie same – odchodzi z nich Ewa Bugała. Fot. Twitter.com/ Ewa Bugała
O tym, że Ewa Bugała opuszcza redakcję "Wiadomości" TVP nieoficjalnie dowiedział się branżowy portal wirtualnemedia.pl. Fanów dziennikarki uspokajamy – nie zniknie ona z małego ekranu, przejdzie do redakcji TVP Info.

Ewa Bugała to postać – symbol "dobrej zmiany" w TVP. W redakcji "Wiadomości" pracowała już wcześniej, ale jedynie jako asystentka reporterów. Jednak dopiero, gdy na czele zespołu stanęła Marzena Paczuska, Bugała zaczęła przygotowywać materiały do głównego wydania o 19.30. Ach, cóż to były za dzieła...
W krótkiej notce na swój temat na stronach internetowych TVP Ewa Bugała pisze, że jej "ulubiona tematyka to polityka zagraniczna i zagadnienia społeczne". Częściej jednak w "Wiadomościach" realizowała materiały związane z polityką krajową. Chyba nigdy nie zabrakło w nich ciepłego słowa dla rządzących i obnażenia prawdy o opozycji.
"A tak się starała dla PiS" – w ten sposób informację o tym, że Ewa Bugała nie będzie już jedną z głównych twarzy "Wiadomości" skomentowała na portalu wirtualnemedia.pl jedna z internautek. Inna zwróciła uwagę, że Ewa Bugała była jedną z nielicznych osób w "Wiadomościach", które ostatnio nie otrzymały finansowej nagrody.

źródło: wirtualnemedia.pl
Trwa ładowanie komentarzy...