Zachód nie może uwierzyć, że tak wygląda polskie metro. "Zauważyliście coś? – pyta zaskoczony internauta

Warszawskie metro. Czy to naprawdę takie dziwne, że ludzie czytają w nim książki?
Warszawskie metro. Czy to naprawdę takie dziwne, że ludzie czytają w nim książki? Fot. Screen z Alt Right Report / Twitter
Opublikowane na profilu Alt Right Report na Twitterze zdjęcie zawiera zwykłą scenkę z warszawskiego metra - taką, jaką wielu z nas ogląda codziennie. Kilka osób stoi i słucha muzyki, ktoś czyta książkę, inni po prostu patrzą się przed siebie, słowem, nic szczególnego się nie dzieje. Okazuje się, że właśnie ów spokój tak bardzo poruszył internautów.

Pod zdjęciem pojawiło się już kilkaset komentarzy. – Oni wciąż czytają w metrze? – nie dowierza ktoś. – Tak, to wygląda jak metro w Paryżu 40 lat temu – dodaje inny. – Tylko tam siedzą. Nikt nie próbuje nikogo zabić. Ale dziwne. Jesteś pewien, że to na tej planecie? – pyta kobieta.
Zdjęcie wywołało gorącą dyskusję na temat imigrantów, mieszkających obecnie w wielu europejskich krajach. Niemniej niektórzy polscy internauci zauważają, że ci również u nas mieszkają. Inni wskazują na to, że i u nas nie zawsze jest tak idealnie.
Trwa ładowanie komentarzy...