Korwin-Mikke wyjaśnia: "Egipcjanie są troskliwymi kochankami i jeśli samotna Polka tam jedzie to na 95 proc. po TO"

Janusz Korwin-Mikke zauważa, że niemal wszystkie samotne Polski w Egipcie szukają miłości.
Janusz Korwin-Mikke zauważa, że niemal wszystkie samotne Polski w Egipcie szukają miłości. Fot. Łukasz Cynalewski / Agencja Gazeta
Janusz Korwin-Mikke zauważa, że w sieci aż huczy od sprawy śp. Magdaleny Żuk. Po jego wpisie będzie huczeć jeszcze bardziej. Europoseł – "znawca" kwestii związanych z kobietami – wyjaśnia, że większość samotnych Polek jedzie do Egiptu szukać ukojenia w ramionach Egipcjan.

"Kraje arabskie są bardzo różne, ale Egipt jest wśród Polek bardzo rozreklamowany jako kraj, gdzie mężczyźni są dobrymi, troskliwymi, a mało wymagającymi kochankami" – pisze Janusz Korwin-Mikke na Facebooku i dodaje: "Więc jeśli samotnia kobieta tam jedzie, to na 95 proc. właśnie po TO. Zdaniem europarlamentarzysty istnieje duże prawdopodobieństwo, że Magdalena Żuk sama prosiła się o swoją śmierć.

W sieci aż huczy od sprawy śp. Magdaleny Ż., choć wydaje się z grubsza wyjaśniona. Ale warto poruszyć kilka spraw...

Opublikowany przez Janusz Korwin-Mikke na 17 maja 2017
Korwin-Mikke zauważa, że są strony internetowe informujące o samotnych Europejkach. Jego zdaniem to nie jest jednak żadne przestępstwo, jest popyt, jest podaż. Skoro Polki jada szukać ukojenia w ramionach Egipcjan to ci wykorzystują internet by wiedzieć, że jest "wolny towar" i można iść na podryw.
Trwa ładowanie komentarzy...