Nowa kariera pupila Macierewicza. Bartłomiej Misiewicz został biznesmenem: założył własną firmę

Czy jako przedsiębiorca Misiewicz osiągnie równie spektakularny sukces jak członek PiS?
Czy jako przedsiębiorca Misiewicz osiągnie równie spektakularny sukces jak członek PiS? fot. Jan Rusek / Agencja Gazeta
Ulubieniec ministra Antoniego Macierewicza, choć już poza MON, nadal robi karierę. W połowie maja były członek PiS założył firmę BBM, która zajmuje się m.in. realizacją kampanii reklamowych – informuje SE.pl.

W kwietniu Bartłomiej Misiewicz został skreślony przez Prawo i Sprawiedliwość. Jeszcze wcześniej sam zrezygnował z pracy w Ministerstwie Obrony Narodowej, ale szybko znalazł ciepłą posadkę w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Miejsca tam długo nie zagrzał. Ostateczny cios zadał mu prezes Jarosław Kaczyński, powołując komisję ds. wyjaśnienia kariery prawej ręki Antoniego Macierewicza. Ta niedawno uznała, że "Misiewicz nie miał kwalifikacji do pełnienia funkcji w administracji publicznej".

To jednak nie stanęło na drodze do dalszej kariery Misiewicza. Wylądował w Telewizji Republika, gdzie ma się zajmować "pozyskiwaniem umów reklamowych i sponsorskich". Ponadto ma być twarzą tej prawicowej stacji i mieć własny program. Ale na tych doniesieniach się skończyło. Jak wynika z informacji Se.pl, Misiewicz "postanowił wziąć sprawy w swoje ręce" i w połowie maja założył firmę BBM. Ta specjalizuje się m.in. w realizowani kampanii reklamowych, doradztwie. Dziennik zdradza szczegóły: siedziba BBM mieści się przy ulicy Puławskiej w Warszawie. Ekipa Se.pl wybrała się na miejsce, ale nikogo tam nie zastała.

źródło: Fakt24.pl
Trwa ładowanie komentarzy...