Krzysztof Rutkowski pozywa TVP i Anitę Gargas. Bo skrytykowali jego "śledztwo" w sprawie śmierci Magdaleny Żuk

Rutkowski pozywa dziennikarkę TVP za to, że skrytykowała jego śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie.
Rutkowski pozywa dziennikarkę TVP za to, że skrytykowała jego śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Fot. Mieczysław Michalak / Agencja Gazeta
Śmierć 27-letniej Magdaleny Żuk w Egipcie rozemocjonowała Polskę. O tym, jak do niej doszło od wielu dni debatują internauci i media. Ostatnio sprawie przyjrzała się też Anita Gargas w "Magazynie Śledczym" TVP. Krzysztof Rutkowski, który twierdzi, że wie, co stało się w Egipcie, został przez dziennikarkę ostro skrytykowany. I teraz ją za to pozywa.

"Wraz z mecenasem Maciejem Morawcem składam dziś w sądzie w Warszawie akt oskarżenia przeciwko dziennikarce TVP o nazwisku Anita Gargas. Oraz Telewizji Publicznej, która dopuszcza ją do przekazywanie na antenie tej utrzymywanej z pieniędzy podatników stacji, kłamliwych informacji na mój temat i m.in. sprawy śmierci Karoliny Kaczorowskiej w Karpaczu" – informował w piątek powiązany z Krzysztofem Rutkowskim portal Patriot24.net. Co ciekawe, wpisu już nie ma.

"Detektyw" chce się procesować, bo Anita Gargas zastanawiała się, jaką rolę Rutkowski pełnił w śledztwie. – Jaki wpływ na szum informacyjny ma działalność byłego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego? – pytano w programie. Przypomniano, że niedawno w podobny sposób działał w sprawie śmierci Karoliny Kaczorowskiej.
Trwa ładowanie komentarzy...