Potwierdziły się najgorsze obawy. W zamachu w Manchesterze zginęło przynajmniej dwoje Polaków

W zamachu w Manchesterze zginęło dwoje Polaków, a przynajmniej jeden jest ranny.
W zamachu w Manchesterze zginęło dwoje Polaków, a przynajmniej jeden jest ranny. Prawo autorskie: flynt / 123RF Zdjęcie Seryjne
Jeszcze do wczoraj nie było wiadomo, czy w zamachu w Manchesterze zginęli jacyś Polacy. Niestety, dziś już wiemy, że pośród ofiar było przynajmniej dwoje naszych rodaków. Oficjalnie informuje o tym ministerstwo spraw zagranicznych.

W zamachu zginęli rodzice, którzy chcieli odebrać z koncertu swoje córki. Jedna z nich jeszcze wczoraj szukała mamy i taty za pośrednictwem Facebooka.

anyone who is in any safe place or hospital in Manchester, if anyone comes across my parents please please let me know...

Opublikowany przez Alex Klis na 22 maja 2017
W poniedziałkowym zamachu bombowym, do którego doszło w hali widowiskowej Mancherster Arena zginęły co najmniej 22 osoby, a niemal 60 osób zostało rannych. Pośród ofiar są też dzieci. Zamachu dokonał 22-letni Salman Abedi, obywatel Wielkiej Brytanii, którego rodzina przyjechała na Wyspy z Libii przed wielu laty. Policja informuje, że Abedi utrzymywał wcześniej kontakty z ISIS.
Już wiadomo, że w poniedziałkowym zamachu zginęło co najmniej dwoje Polaków, a jeden został ranny. Taką informację podaje oficjalnie ministerstwo spraw zagranicznych w specjalnym komunikacie, który można znaleźć na stronach ministerstwa. Beata Szydło już złożyła rodzinom zabitych Polaków kondolencje na Twitterze.
Trwa ładowanie komentarzy...