"Serce się kraje". Internauci składają kondolencje Polce, która straciła rodziców w zamachu w Manchesterze

Internautki i internauci składają kondolencje młodej Polsce, której rodzice zginęli w zamachu terrorystycznym w Manchesterze.
Internautki i internauci składają kondolencje młodej Polsce, której rodzice zginęli w zamachu terrorystycznym w Manchesterze. screen facebook.com/alexklisx
Dziś MSZ potwierdził, że w zamachu w Manchesterze zginęło przynajmniej dwoje Polaków. Okazało się, że to rodzice młodej Polki z Wielkiej Brytanii, którzy przyjechali pod budynek, gdzie kończył się koncert, by odebrać ją i jej siostrę. Alex (Ola) od wczoraj szukała zaginionych rodziców za pośrednictwem Facebooka.

Teraz na profilu młodej kobiety pojawiła się lawina kondolencji od innych użytkowników serwisu społecznościowego. Co kilka sekund na profilu Oli jest umieszczany nowy komentarz, w którym użytkowniczki i użytkownicy Facebooka składają jej wyrazy współczucia z powodu śmierci rodziców. Kondolencje pisane są po polsku i angielsku.
Po ataku terrorystycznym na publiczność zgromadzoną na koncercie Ariany Grande, okazało się, że zaginęli rodzice Alex. Córka ogłosiła na Facebooku, że szuka rodziców, którzy mieli ją odebrać z imprezy. Jej wpis został udostępniony niemal 100 tys. razy, podchwyciły go też brytyjskie media. Teraz właśnie pod tym postem użytkownicy Facebooka składają Alex kondolencje.

anyone who is in any safe place or hospital in Manchester, if anyone comes across my parents please please let me know...

Opublikowany przez Alex Klis na 22 maja 2017
Trwa ładowanie komentarzy...