TVP odsunęła reżysera programu „O!Polskie Przeboje”. On sam twierdzi, że poszło o festiwal w Opolu i krytykę Kurskiego

Radosław Kobiałko zakończył współpracę z TVP
Radosław Kobiałko zakończył współpracę z TVP Fot: Radek Kobialko/Facebook
Reżyser Radosław Kobiałko poinformował na Facebooku o końcu współpracy z Telewizją Polską. Napisał, że został odsunięty od pracy nad programem "O!Polskie Przeboje” za popieranie artystów, którzy zbojkotowali festiwal w Opolu oraz krytykę prezesa TVP Jacka Kurskiego.

"TVP podjęła decyzję o odsunięciu mnie od reżyserii mojego programu “O!Polskie Przeboje”. Jak to bywa z czarnymi listami w TVP korytarze wiedziały, że się na niej znalazłem, za popieranie protestu Artystów i negatywną ocenę Kurskiego, już jakiś czas temu a ja o tym dowiaduję się ostatni i nieoficjalną drogą…” - napisał Kobiałko w mediach społecznościowych.

TVP podjęła decyzję o odsunięciu mnie od reżyserii mojego programu “O!Polskie Przeboje”. Jak to bywa z czarnymi listami...

Opublikowany przez Radek Kobiałko na 27 maja 2017
"Korytarze ostatnie kilka dni powtarzały wciąż nowe wersje decyzji TVP. Najpierw myślano podobno o ściągnięciu z anteny dwóch ostatnich odcinków programu realizowanego w miejscu gdzie przed chwilą Opole nie wpuściło ekip TVP. Potem, gdy okazało się, że to jednak TVP będzie prosić Opole o powrót do rozmów o festiwalu a nie odwrotnie trzeba było zadowolić się odsunięciem mnie od programu” - dodał.

Kobiałko twierdzi, ze nikt Z TVP nie odezwał się do niego i nie dostał też żadnego wyjaśnienia tej decyzji. "Dyrektorzy z TVP uprzedzali mnie już wcześniej, że “nic już nie zrobię w TVP” jeśli będę upierał się przy zapraszaniu określonych Artystów a w ostatnich tygodniach kiedy odmówiłem reżyserii koncertu piosenek Wojciecha Młynarskiego wbrew woli jego rodziny zapowiadano, że to mój koniec...cokolwiek miałoby to znaczyć.” „Do zobaczenie na KFPP Opole 2017 w Opolu również wkrótce” - zakończył swój wpis.
Wilki "O!Polskie Przeboje"

Uwaga, uwaga !!! Nadchodzą....WILKI !!!! :)

Opublikowany przez Radek Kobiałko na 15 maja 2017
Program "O!Polskie przeboje” zagościł na antenie TVP 1 na początku marca i był emitowany w soboty. W każdym odcinku prezentowali się zarówno znani artyści, jak i początkujący muzycy, którzy rywalizowali ze sobą o udział w koncercie Debiuty na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Kobiałko w ubiegłym roku reżyserował trzy koncerty podczas festiwalu w Opolu
SuperPremiery, SuperJedynki i Scena Alternatywna.
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • TVP
Trwa ładowanie komentarzy...